Špunty Razer pro hráče vypadají dost dobře

Společnost Razer, která je známá tím, že vyrábí příslušenství pro PC hráče, přináší na trh nová true wireless špuntová sluchátka Hammerhead Pro Hyperspeed.

Jedná se již o pátý model skutečně bezdrátových špuntových sluchátek Razer, který je tentokrát zaměřen skutečně přímo na hraní. A to například už tím, že nabízejí nastavitelné RGB podsvícení. Bez toho už snad v dnešní době žádná herní periferie nemůže existovat…

Po technické stránce se dočkáme 10mm měniče v každém ze sluchátek a frekvenční odezvou v rozsahu 20 Hz až 20 kHz. Nálepka THX Certified Audio pak podle výrobce znamená, že sluchátka plní různé standardy pro poslech „ve skutečném světě“. Není ovšem třeba zapomínat na to, že THX je už nějakou dobu dceřinou společností Razeru.

Pro spojení s PC nebo jinou kompatibilní platformou je k dispozici dongle Hyperspeed 2.4 GHz, který využívá připojení USB typu C. Kromě toho však můžete využít také jiný bezdrátový standard, Bluetooth 5.3. V kombinaci s Hyperspeed dongle zvládne baterie sluchátek na jedno nabití více než 3 hodiny (respektive 11 hodin včetně energie z nabíjecího pouzdra). U Bluetooth jsou tyto časy 3,5, respektive 13 hodin.

Zveřejněno: 05. 06. 2023