Středový reproduktor McIntosh za milion

Chtěli byste ultimátní a zároveň unikátní středový reproduktor pro vaše domácí kino? Co takhle XCS1.5K Center Channel Loudspeaker od společnosti McIntosh? Připravte se ale na vyšší cenu.

Novinka vybavená celkově 43 samostatnými reproduktory (měniči) váží 80 kilo a zaplatíte za ni v přepočtu na české koruny přibližně milion. Pokud je pro vás domácí kino prioritou a současně nevíte, co s penězi, můžete svoji usedlost vybavit hodně drahým vybavením.

Celkový výkon reproduktoru je neuvěřitelných 1500 wattů. Jedná se o hybridní třípásmové/čtyřpásmové řešení, přičemž rozdělení oněch 43 měničů je následující: jedná se o 25 19mm výškových reproduktorů, 14 hliníkových středových měničů a čtyři 200mm basové měniče z uhlíkového vlákna s „dlouhým dosahem“.

To vše je umístěno v provětrávané skříni, která je samozřejmě designově povedená. Výrobce slibuje širší zvukové pole. Reproduktor navíc lze nahnout v jednom z pěti přednastavených úhlů a dosáhnout tak optimálního výkonu pro vaši aktuální pozici, ve které posloucháte hudbu nebo jiný audio obsah.

Zveřejněno: 19. 09. 2022