Synology představuje službu Surveillance Station 9.0

Společnost Synology Uvedla službu Surveillance Station 9.0, nejnovější aktualizace svého klíčového řešení pro komplexní a škálovatelné sledování. Společně s tímto lokálním řešením představuje společnost Synology také balíček C2 Surveillance, což je doprovodná cloudová služba určená k zálohování a sdílení videozáznamů.

Služba Surveillance Station 9.0 je navržena tak, aby umožnila větší a sofistikovanější nasazení, a používá přepracované uživatelské rozhraní, v rámci kterého se na jediném ovládacím panelu plynule kombinují záznamy obrazu z kamer, ovládací prvky přehrávání a výstrahy, přičemž toto uspořádání zlepšuje přehled o situaci.

Uživatelé nyní mohou během několika minut nastavit stovky kamer pomocí nového, zjednodušeného průvodce s dávkovou konfigurací, importováním předem vyplněné tabulky nebo zkopírováním nastavení již nasazených kamer.

Služba Surveillance Station 9.0 podnikům umožňuje chránit pořízené záznamy samostatnou vrstvou šifrování a zajistit tak vyšší ochranu v případě narušení nebo krádeže zařízení NVR, disků nebo přihlašovacích údajů správců. Streamované video a data související se správou lze také přenášet šifrovanými protokoly SRTP/HTTPS a zajistit tak maximální soukromí a ochranu před interními útoky.

Vzdálená správa aktualizací pro online i offline záznamové servery v systému Centralized Management System (CMS) zjednodušuje zabezpečení a zajišťování odolnosti nasazení na více místech a zaručuje, že nejnovější opravy zabezpečení a vylepšení funkcí budou doručeny do všech zařízení.

Dalším krokem při zvyšování úrovně ochrany ve službě Surveillance Station 9.0 je podpora duálního nahrávání umožňující současné streamování záznamů ze sledovacích kamer do služby C2 Surveillance. Služba C2 Surveillance je určena speciálně k minimalizaci potenciální ztráty dat na pouhé sekundy a zaručuje, že budete mít ke svému záznamu přístup naprosto vždy, i v případě katastrofické události nebo krádeže systémů z areálu, který chrání.

Online portál této nové služby umožňuje uživatelům prohlížet si záznamy zcela odkudkoliv, aniž by bylo nutné obnovovat velká množství dat ze zálohovacího serveru, a v případě potřeby efektivně sdílet klipy s úřady bez ohledu na to, jestli je záznamový server dostupný a funkční.

Zveřejněno: 30. 05. 2022