Synology představuje systém DSM 7.0

Společnost Synology uvádí svůj operační systém DiskStation Manager (DSM) ve verzi 7.0. Kromě toho firma informovala také o významném rozšíření platformy C2 čtyřmi novými cloudovými službami.

K novinkám u DSM 7.0 patří třeba vyšší úroveň zabezpečení, vylepšené funkcionality správy či rozšířené možnosti sdílení dat. Systém bude k dispozici pro všechny produktové řady zařízení NAS a SAN od Synology.

Pokud jde o zmíněné hybridní cloudové produkty, zde jde jmenovitě o nový správce hesel, Directory-as-a-Service, cloudové zálohování či řešení pro bezpečné sdílení souborů. „Díky znalostem a zkušenostem získaných během čtyř let budování a provozování naší cloudové služby můžeme představit inovativní řešení nabízející spolehlivé a extrémně konkurenceschopné řešení z hlediska ceny," uvedl Philip Wong, generální ředitel a zakladatel Synology.

Firma se dále pochlubila otevřením nového datového centra. K dosavadním datacentrům v německém Frankfurtu a americkém Seattlu přibude ještě centrum na Tchaj-wanu pro oblast Asie, Pacifiku a Oceánie.

Zveřejněno: 28. 06. 2021