TCL představuje i nové chladničky a pračky

TCL svoji akci Transcend Vision nevyužila pouze k prezentaci svých nových audiozařízení, televizí či smartphonů, ale také k představení novinek na poli domácích spotřebičů.

Zákazníci si tak svoje domácnosti mohou vybavit dvěma modely chladniček a jednou novou pračkou. První uvedená chladnička nese označení Cross door RP470CXE0 (na obrázku vpravo) a na evropské trhy dorazí v září. Velká chladnička s mrazničkou nabízí celkový objem 470 litrů a o optimální uchování potravin se u ní stará inventorový kompresor s lineárním chodem a plynulou úpravou otáček podle změn teploty. K dispozici jsou i technologie omezující zápach a prodlužující čerstvost potravin.

Druhá chladnička se jmenuje TCL Side by side RP631SSE0, která se chlubí ohromnou kapacitou 631 litrů. Navíc nabízí podobné funkcionality jako výše uvedený model a kromě toho i v porovnání s klasickými chladničkami rychlejší návrat na optimální teplotu po zavření dveří.

A nakonec pračka řady TCL P082 (na úvodním obrázku) má kapacitu na 8, 9 a 10 kg prádla a vybavena je bezkartáčovým digitálním invertorovým motorem TCL. K jeho výhodám patří zpřesňování pohybu bubnu, nižší vibrace i vyšší životnost s 10letou zárukou. Díky parní funkci se snadno zbavíte většiny běžných bakterií, a navíc to může i zkrátit dobu žehlení.

Zveřejněno: 14. 09. 2021 | Počet zobrazení: 148x