Telefon Nokia 7.2 za polovic? Pro naše čtenáře máme tip!

Sháníte dobře vybavený telefon? Střední třídu se všemi funkcemi, špičkovým fotoaparátem a perfektní výbavou? A přitom byste se rádi dostali pod pět tisíc? Nebo dokonce ještě pod tři a půl tisíce? Máme pro vás skvělý tip, musíte si ale pospíšit, nabídka je limitovaná počtem kusů – a kdo dřív přijde, ten dřív koupí! Takže neváhejte!

Existuje příležitost, jak se dostat k nové Nokia 7.2 za fantastickou cenu – o rovnou polovinu nižší, než kolik v současnosti nabízí standardní prodejci. Jak je to možné? Je to díky Sčítání lidu. Protože v průběhu letošního Sčítání lidí, domů a bytů 2021 měli komisaři k dispozici právě zbrusu nové modely Nokia 7.2. Po ukončení akce je vrátili společnosti Autocont, která zajišťuje výpočetní techniku pro Českou poštu, a ta je kompletně repasovala a nastavila do továrního nastavení. Teď jsou znovu k mání. A pro vás představují fantastickou šanci, jak „hacknout“ cenu a ušetřit tři a půl tisíce korun!

Nokia 7.2 je telefon, který pomohl vrátit legendární finskou značku mezi respektované hráče schopné znovu udávat trendy. Na trhu je v současnosti k mání v ceně okolo sedmi tisíc korun, ale v této speciální akci je možnost jej pořídit už za 3.450 korun a to včetně DPH.

Není žádný důvod se obávat. Telefony, které jsou dostupné v umírněnější tmavě šedé i velmi efektní zelené barvě, mají dvanáctiměsíční záruku. A zákazníkům je expeduje právě společnost Autocont, která zaštiťovala technickou část letošního sčítání.

Telefon můžete objednat zde.

 

 

Nokia 7.2: technická specifikace

·         Soustava tří objektivů fotoaparátu Carl Zeiss s rozlišením 48 Mpx a světelností f/1.8, díky níž pořídíte báječné fotografie.

·         Přední fotoaparát pro selfie s rozlišením 20 Mpx.

·         Velký FullHD+ displej s úhlopříčkou 6.3" a s vynikající čitelností i ze stran.

·         Velmi solidní výdrž baterie, a to až dva dny na jedno nabití.

·         Vysoká odolnost díky použitým materiálům.

·         Bezpečnost pomocí snímače otisku prstů.

·         Stylový design od renomovaných designérů z Finska.

·         Velká interní paměť 64 GB (navíc dále rozšiřitelná díky paměťovému slotu).

·         Podpora až dvou SIM karet.

·         Nejnovější verze systému díky zařazení do programu Android One.

·         Podpora bezkontaktních plateb Google Pay.

·         Výbava obsahuje nabíječku a kabel, nechybí ani sluchátka s mikrofonem.

·         Konstrukce: plast a sklo, 159,9 × 75,1 × 8,3 mm, 180 g.

 

Zveřejněno: 04. 10. 2021