Těšte se na mesh systémy Mercusys

Výrobce síťových zařízení Mercusys chystá vlastní sjednocené mesh systémy, díky kterým si můžete snadno vytvořit jednotnou domácí nebo kancelářskou bezdrátovou síť.

Ta se může vyznačovat i jedním SSID (názvem sítě) a heslem s plynulým přechodem mezi jednotlivými přístupovými body například tehdy, když se svým mobilním telefonem putujete po domácnosti. Při videohovoru nebo hraní on-line her za chůze tak vůbec nemusí docházet k prodlevám ani výpadkům.

V případě Mercusysu se konkrétně jedná o sadu Halo S12, která je k dispozici buď se dvěma nebo třemi přístupovými body v základu. Pokud si vyberete verzi už se třemi přístupovými body, dočkáte se pokrytí prostoru o velikosti až 320 metrů čtverečných, což znamená mimo jiné i to, že tenhle mesh systém dokáže skvěle eliminovat případné mrtvé zóny v rámci domácnosti.

Vysokorychlostní zařízení nabízí rychlost přenosu dat až do 1167 Mbit/s (AC1200), která je dostatečná pro většinu běžných on-line aktivit, pokud samozřejmě nepočítáme streamované 8K video nebo on-line hraní těch nejnovějších her v nejvyšším rozlišení.

Zveřejněno: 07. 07. 2021