TP-Link Archer C64 je dobrý základ domácí sítě

Pokud hledáte router, který by „utáhl“ vaši domácí bezdrátovou síť a zároveň je cenově dostupný, potom už nejspíš dál hledat nemusíte…

Hovoříme tu o modelu TP-Link Archer C64, jenž splňuje standard AC1200, respektive Wi-Fi 802.11ac Wave 2. Maximální rychlost přenosu dat v tomto případě dosahuje hodnoty 1 267 Mbit/s, z toho v pásmu 5 GHz 867 Mbit/s a v pásmu 2,4 GHz 400 Mbit/s.

K podporovaným technologiím patří například Smart Connect pro inteligentní směrování do méně vytíženého z obou frekvenčních pásem. Případěn Airtime Fairness pro optimalizaci časového využití.

Technologie s označením MU-MIMO zase umožňuje připojení více zařízení současně bez kompromisů v rychlosti. A Beamforming čili modelování paprsku se zase postará o vyšší efektivitu komunikace routeru s koncovým zařízením. Zajištěna je tím vyšší stabilita či nižší spotřeba energie.

Router Archer C64 od TP-Linku můžete přepnout i do režimu přístupového bodu (AP), ve kterém ze své stávající kabelové sítě vytvoříte bezdrátovou síť. No a v neposlední řadě se dočkáte také vysoké úrovně zabezpečení nebo možnosti pohodlné správy přes mobilní aplikaci Tether.

Zveřejněno: 07. 07. 2021 | Počet zobrazení: 161x