TP-Link JetStream TL-SX3008F: Switch pro podniky všech velikostí

TP-Link přichází na trh s novým switchem (přepínačem) s označením JetStream TL-SX3008F, jenž je určený pro podniky všech velikostí, od těch nejmenších až po ty velké.

Osmiportový switch je vybaven porty typu SFP+ s rychlostí do 10 Gbit/s.  Dokáže vytvořit širokopásmové připojení s vysokou propustností a přepínací kapacitou 160 Gbit/s bez blokování. Statické směrování zajišťuje tok dat po lokální síti pro efektivnější využívání síťových prostředků.

Velkou výhodou je i integrace do nedávno představené platformy Omada SDN (softwarově definovaných sítí) pro integraci zařízení, jako jsou právě switche a dále přístupové body či routery, pod jednu centralizovanou cloudovou správu. Administrátoři tak mohou jednotlivá zařízení spravovat prakticky odkudkoliv na světě.

K dispozici je dále mimo jiné i celá řada funkcí zabezpečení, ale také třeba pokročilá technologie Quality of Service (QoS), na základě které můžete přiřadit vyšší prioritu datům hlasových a video aplikací dle různých faktorů. Hlasové a video aplikace vám díky tomu budou bez přerušování fungovat vždy – pokud tedy chyba nenastane na straně ISP či dodavatele elektrické energie.

Zveřejněno: 08. 07. 2021