Trend pro zdravý životní styl: Nasušte si doma ovoce či houby

Zdravý životní styl je něco, co denně realizuje – nebo po tom alespoň touží – každý z nás. Jedním z trendů v tomto směru je i domácí sušení ovoce, bylinek, zeleniny či dokonce masa. A na to potřebujete pořádnou sušičku.

Takovou koupíte i v řetězci Electro World (včetně jeho e-shopu), kde doporučují například model s dlouhým názvem WMF 0415250011 Snack to-go KITCHENminis. Tato sušička (na úvodním obráku) je úsporná, automatická a disponuje kromě jiného časovačem nebo možností nastavení teploty sušení od 30 do 70 stupňů. Vyjde na 3.629 Kč.

Z dílny české značky Concept pak pochází model Concept SO4000, který je vybavený infrazářením. Tato technologie sušení v potravinách zachovává více vitamínů, minerálů, vlákniny a enzymů. Funkce sterilizace zase dokonale vyčistí celý vnitřek přístroje včetně pěti nerezových plat. Za sušičku zaplatíte 7.999 Kč.

Další oblíbenou českou značkou je ETA, která přichází s nabídkou sušičky Brisa 1302 90000. Ta patří k nejtišším sušičkám na trhu a výhodou je, že současně na ní můžete sušit až na 10 sítech. Současně navíc můžete sušit houby, ovoce či maso. Lehká a snadno přenosná sušička stojí v Electro Worldu 2.499 Kč.

K dalším alternativám patří například modely Klarstein Fruit Jerky 9 či ECG SO 570. Bez ohledu na typ však vysušené potraviny musíte správně skladovat, aby vám na ně nešla plíseň. Zásadní je zabránit přístupu vzduchu a vlhkosti, takže ovoce nebo houby vložte do uzavíratelné sklenice nebo sáčku a uložte na tmavé a chladnější místo. Takto usušené potraviny by vám měly vydržet až rok.

Jak uchovat sušené potraviny?

Sušené potraviny lze dlouhodobě uskladnit. Je však nutné zamezit přísunu vzduchu a vlhkosti. Proto je vložte do uzavíratelné sklenice nebo sáčku a uložte na tmavé a chladnější místo. Zamezíte tak tvorbě plísní. Takto usušené plodiny vydrží až rok, přičemž neztratí nic ze svých benefitů.

Jak koupit sušičku ovoce jednoduše a rychle?

Na další sušičky ovoce se podívejte na e-shopu Electro World. Všechny vaše objednávky vám připraví k odběru na 40 prodejnách nebo doručí kurýrem až do domu během 2–3 dnů od objednávky. Nákup z domova je jednoduchou záležitostí a zakoupené zboží můžete vrátit do 14 dnů v kterékoliv prodejně, případně zaslat zpět poštou. Stejně tak lze zboží bezproblémově reklamovat. 

 

Pokud máte nebo si pořídíte Věrnostní kartu Electro World, ušetříte hned dvakrát. Za prvé lze vybrané zboží nakoupit za speciální nižší ceny, a za druhé dostanete za každou transakci procenta zpět jako příspěvek na další nákup. Stačí vyplnit krátký formulář a můžete nakupovat výhodněji už teď. Že se to vyplatí, o tom svědčí přes půl milionu zákazníků. Síť Electro World se nyní zdvojnásobila a po převzetí K+B Expert nabízí možnost vyzvednutí na 40 prodejnách po celé ČR.

 

Zveřejněno: 27. 08. 2021 | Počet zobrazení: 260x