Třetí generace notebooků ThinkPad je tu

Společnost Lenovo oznámila nejnovější přírůstky do portfolia značky ThinkPad: třetí generaci notebooků X13 (na úvodním obrázku) a X13 Yoga a třetí generaci notebooků řady ThinkPad L navržených s vylepšenými funkcemi pro vzdálenou spolupráci a konektivitu.

Vylepšené modely řady ThinkPad X a L doplňují jedno z nejkomplexnějších dostupných portfolií podnikových notebooků, kam spadá nejnovější model ThinkPad X1 a zcela nová řada Z představené na veletrhu CES, dále nedávno odhalený inovativní notebook ThinkPad X13s a aktualizovaná řada výkonných počítačů ThinkPad T.  Model ThinkPad X13 Yoga vidíte na obrázku napravo. Konvertibilní model řady L pak vlevo níže na obou obrázcích.

Značka ThinkPad reprezentuje notebooky postavené na kombinaci designu, inovací a kvality s důrazem na to, aby zákazníkům poskytla tu nejlepší možnou volbu. U nejnovějších notebooků byl kladen důraz na zdokonalení základních funkcí, které jdou vstříc hybridní práci. Nové modely tak přináší vylepšení včetně funkce Dolby Voice, FHD kamer, připojení Wi-Fi 6E1, 5G sub62 a 4G LTE3 WWAN a různé varianty baterií u vybraných modelů pro nejlepší volbu mezi lehkou mobilitou a flexibilitou prodloužené životnosti baterie.


Zveřejněno: 22. 03. 2022