Tři věci, které byste měli využít na digitálním veletrhu CES

Největší veletrh spotřební elektroniky se blíží závratnou rychlostí. Jak to udělat, abyste využili všech možností a přineslo vám to nejvíc užitku?

1. Připojit se.
Vytvořte síť, která buduje vaše podnikání na plně digitálním veletrhu CES 2021. Setkávejte se, chatujte prostřednictvím individuálních zpráv s ostatními vystavovateli a účastníky CES a objevujte osobní doporučení ohledně připojení.

2. Prozkoumávejte
Díky více než tisícovce vystavovatelů a 90 programovým zasedáním se šíře a hloubka CES 2021 odlišuje od jakékoli jiné digitální události, kterou jste zažili letos. Vystavovatelé jako IBM, Intel, BMW, T-Mobile a P&G a reproduktory od WarnerMedia, Snap. Inc, Delta Air Lines a další na vás čekají.

3. Rozvrhněte
Zkušenosti z CES se u každého návštěvníka liší – jaké budou ty vaše? Přidejte do své show zajímavé relace, oblíbené vystavovatele a naděje na spojení a začněte organizovat svůj vlastní zážitek z CES.

Zaregistrujte do plně digitálního veletrhu CES 2021, ušetříte 350 dolarů a můžete začít s úpravami svého vlastního zážitku z CES. Cena registrace se brzy zvýší. Nepromeškejte svou možnost.

DŮLEŽITÉ: Vyberte „VYTVOŘIT NOVOU REGISTRACI“ v části „PRŮMYSLOVÍ PROFESIONÁLOVÉ“ a vytvořte svůj plně digitální profil CES 2021 pro přístup k registraci.

Pro přístup k CES musí jednotlivci vyplnit svůj profil a být zaregistrováni na CES 2021. Přihlašovat se pak můžete pomocí svého uživatelského jména a hesla.

Zdroj: CES

 

Zveřejněno: 21. 12. 2020