Tříměsíční bezplatný přístup ke službám Stadia Pro od LG

50 herních titulů je nově dostupných pro nové i stávající majitele chytrých televizorů LG s operačním systémem webOS 5.0 nebo vyšším.

LG Electronics (LG) ve spolupráci s Google Stadia nabízí novým i stávajícím majitelům chytrých televizorů LG tříměsíční přístup ke službě Stadia Pro. Tato časově omezená akce je už k dispozici a vztahuje se na televizory LG s operačním systémem webOS 5.0 nebo vyšším ve dvaadvaceti zemích (včetně České republiky a Slovenska), kde je v současnosti dostupná cloudová herní platforma Stadia od společnosti Google.

Majitelé televizorů LG, kteří si aktivují bezplatný přístup ke službě Stadia Pro, získají knihovnu s více než padesáti hrami, přičemž každý měsíc přibývají nové tituly a pravidelně jsou nabízeny jedinečné slevy na hry a doplňkový obsah. Stadia Pro podporuje grafiku až do rozlišení 4K HDR a hraní v 60 FPS s pohlcujícím prostorovým zvukem ve formátu 5.1.

Ve Stadia Store je k dispozici také více než 250 populárních her, včetně Cyberpunk 2077, Resident Evil Village, Assassin's Creed: Valhalla, Hitman 3 a Baldur’s Gate 3, stejně jako přístup k rostoucímu seznamu bezplatných her a demoverzí, k jejichž hraní stačí jen kompatibilní ovladač, bez nutnosti stahování nebo instalace her.

Majitelé chytrých televizorů LG získají bezplatnou nabídku Stadia Pro snadno na oficiálním LG Content Store. Zobrazený QR kód stačí naskenovat a zahájit na telefonu proces aktivace nabídky, která bude bezplatně dostupná po dobu tří měsíců.

Zveřejněno: 12. 08. 2022