Trojice audio zařízení Trust rozezvučí nejen počítač

Společnost Trust představila hned tři domácí audio zařízení, která dokážou rozezvučet nejen počítač, ale například i smartphone nebo herní konzoli.

Prvním z představených modelů je stereo sestava Trust GXT Zoxa RGB Illuminated Speaker Set, která za doporučenou cenu 799 Kč přináší ostře řezané hrany, výkon ve špičce 12 wattů a USB nebo jack 3,5mm připojení.

Dalším uvedeným zařízením je soundbar s názvem Trust GXT Thorne RGB Illuminated Soundbar, jenž disponuje dvěma reproduktory o výkonu 12 W a se zdrojovým zařízením se dokáže propojit pomocí audio kabelu. Cca 40 cm dlouhé zařízení se napájí přes USB a stojí 999 Kč.

A nakonec tu máme 2.1kanálovou reprosoustavu Trust GXT 635 Rumax Multiplatform RGB 2.1 Speaker Set (na úvodním obrázku), která obsahuje dva reproduktory a subwoofer s celkovým výkonem 80 wattů. Sestava podporuje bezdrátové připojení přes Bluetooth a na zadní straně jednoho z reproduktorů najdete také USB vstup na flash disk, HDMI, optický vstup a také 3,5 mm zdířku na klasický jack. A cena? Za tuhle nádheru zaplatíte 3.199 Kč.

Zveřejněno: 19. 03. 2021