Ultralehká myš a klávesnice pro hráče

Ultralehká gamingová myš Graphin a herní klávesnice Azor rozšířily koncem listopadu portfolio společnosti Trust.

Minimální hmotnost myši Graphin 74 g umožňuje přesné a velmi rychlé tahy, které jsou podpořeny speciálními kluzkými podložkami pro maximálně plynulý pohyb myši. Gamingová klávesnice Azor je určena hráčům, kteří chtějí své schopnosti dostat na vyšší, gamingovou úroveň za dostupnou cenu.

Trust GXT 960 Graphin

Ultralehká optická myš Graphin pro praváky s nastavitelnou citlivostí až do 10 000 dpi a hmotností jen 74 g se k počítači s operačním systémem Windows se připojuje 1,8 m dlouhým opleteným USB-A 2.0 kabelem, který je utvořený tak, aby volně a lehce klouzal po herním stole. Na horní straně jsou klasická dvě tlačítka, scrollovací kolečko a tlačítko nastavení DPI. Na levém boku jsou pak umístěna dvě tlačítka pro použití palcem.

Design těla myši Graphin je posetý šestiúhelníkovými výřezy inspirovanými znázorněním chemické struktury grafenu – superlehké formy uhlíku. Celé tělo je zároveň podsvíceno, což dodává myši výrazný a stylový efekt. Podsvícení je přizpůsobitelné v RGB škále s 16,8 miliony barev.

Součástí balení je i software, pomocí kterého lze individuálně naprogramovat všech šest tlačítek a nastavovat i nejrůznější makra. Myš Trust GXT 960 Graphin je v prodeji za 1299 Kč.

Podsvícená klávesnice Trust GXT 835 Azor (CZ/SK)

Gamingová klávesnice Azor je určena hráčům, kteří chtějí vstoupit do světa hraní na gamingové úrovni a požadují k tomu adekvátní příslušenství za dostupnou doporučenou cenu 499 Kč. Klávesnice je vybavena protiskluzovými gumovými nožičkami, anti-ghostingem až pro osm kláves, dvanácti multimediálními klávesami a speciálním herním režimem. Typ uložení kláves je membránový a u klávesnice lze nastavovat i úroveň podsvícení. Její rozložení je přizpůsobené českému/slovenskému trhu a je 100% velikosti, tedy včetně numerických kláves. K počítači se připojuje standardním USB kabelem.

 

 

 

 

Zveřejněno: 02. 12. 2020