Upgradovatelný DAC McIntosh vám vydrží celý život

Vaše stávající Hi-Fi sestava vám může vydržet celý život. A přitom vždy odpovídat těm nejmodernějším požadavkům.

Společnost McIntosh totiž představila digitálně-analogový převaděč (DAC), který disponuje oddělitelným modulem, jenž lze v případě potřeby jednoduše vyměnit za jiný. Díky tomu můžete v DAC vyměnit jen jednu součástku namísto toho, abyste si celé drahé zařízení museli kupovat znovu.

McIntosh MDA200 je tedy odolný vůči změnám v budoucnosti. Je vybavený proprietárním digitálním audio modulem DA2, který nalezneme i v integrovaném zesilovači MA12000 nebo v předzesilovačích C2700 a C53. A právě tento modul můžete postupem času jednoduše nahradit za nový, který bude v dané době lépe odpovídat představám o digitálním přehrávání hudby.

Součástí balení je osmikanálový 32bitový DAC, jenž s sebou přináší vylepšené dynamické pásmo a další inovace. Podporuje zvuk ve vysokém rozlišení s nativním přehráváním DSD až do DSD512 a DXD do 384 kHz. Koaxiální a optický vstupy pak podporují kvalitu až do 24bit/192kHz PCM. K dispozici jsou dva koaxiální vstupy, dva optické, USB, MCT a HDMI ARC pouze pro přenos zvuku.

Zveřejněno: 22. 11. 2022