V červnu přijde nový smartphone Poco C40

Společnost Poco potvrdila, že 16. června oficiálně uvede Poco C40, nový cenově dostupný smartphone, který se má prodávat celosvětově.

Novinka bude běžet v síti 4G a její součástí bude 6,71" Dot Drop displej, baterie s kapacitou 6000 mAh nebo design ne nepodobný modelu Redmi 10. Oba telefony se ovšem liší v umístění čtečky otisků prstů. Nový smartphone má být k dispozici v černé, zelené a žluté barvě.

Zařízení má být vybaveno netradičním čipsetem JR510 od společnosti JLQ Technology, v níž je však partnerem nám dobře známý Qualcomm. O dalších specifikacích telefonu se spíše spekuluje. Dostat bychom měli 4 GB paměri RAM, 64GB interní úložiště a rozšiřitelnou paměť prostřednictvím microSD karty až do 1 TB.

Pokud jde o fotoaparáty, má se na zadním panelu nacházet primární snímač s rozlišením 50 Mpx a clonovým číslem f/1.8 a dále hloubkový snímač s rozlišením 2 Mpx a clonovým číslem f/2.4. Přední fotoaparát má mít rozlišení 5 Mpx. Na dnešní dobu poměrně netypicky se máme dočkat i 3,5mm jacku na sluchátka.

Zveřejněno: 07. 06. 2022