Vánoce se blíží, užijte si je s dokonalým zvukem

Vánoce se blíží rychlým krokem, ať už si to uvědomujeme nebo ne. Společnost Sonos připravila souhrn svých novinek, ze kterých se vám budou o Vánocích skvěle poslouchat nejen koledy.

První z nich je ultrapřenosný reproduktor Sonos Roam, který můžete přes Wi-Fi nebo Bluetooth připojit k systému Sonos. Zařízení s překvapivě silným zvukem a elegantním designem pořídíte v černém nebo bílém barevném provedení za 2.590 Kč.

Druhá generace soundbaru Beam (Sonos Beam Gen 2) zase podporuje technologii Dolby Atmos. Vybavený je zaoblenou, 270stupňovou plastovou mřížkou s jemným, hladkým povrchem, který zajišťuje vícerozměrný zvuk. Sonos Beam Gen 2 zakoupíte za 12.990 Kč.

Soundbar Sonos Arc je zase inteligentní reproduktor, který opět podporuje Dolby Atmos a také novou platformu Sonos, díky které přináší tenhle soundbar výkonné domácí kino s prakticky neomezenou možností rozšiřování. To vše za 25.990 Kč.

A nakonec tu máme ještě tip na oblíbený reproduktor Sonos Five, jenž díky možnosti spárování po dvou kusech postavených na výšku umožňuje užít si neuvěřitelně prokreslené stereo. Díky linkovému vstupu ho můžete použít i pro poslech vinylových desek. Reproduktor Sonos Five vyjde na 15.990 Kč.

Zveřejněno: 12. 10. 2021