Venkovní bezpečnostní kamera s barevným obrazem. I v noci!

Společnost TP-Link představuje novou bezpečnostní kameru, která patří do její řady zařízení pro chytrou domácnost Tapo. Konkrétně se jedná o model Tapo C320WS, jenž zaznamenává čistý obraz s barevným výstupem – a dokonce i v noci! Bezpečnostní kamera je určená pro využití v exteriéru a díky technologii 2K QHD dokáže zaznamenávat obraz v rozlišení 2560 × 1440 pixelů. Oproti Full HD má zobrazení v 2K QHD jemnější detaily.

Noční vidění je umožněno i díky snímači Starlight, který má vysokou citlivost a dokáže zachytit obraz ve vyšší kvalitě i za špatných světelných podmínek. Další funkcí kamery je možnost dostávat upozornění například na váš smartphone ve chvíli, kdy zařízení zaznamená pohyb. Následně si můžete v přímém přenosu přehrát dění před kamerou a zjistit, co se děje. U kamery si můžete nastavit i zóny detekce pohybu, takže zaznamenává dění jen ve zvolené oblasti.

Díky tomu, že kamera disponuje mikrofonem a reproduktorem, je možné jejím prostřednictvím komunikovat s kýmkoliv, kdo se právě v jejich blízkosti nachází. Můžete tak například uklidnit rozrušeného psa, kterého jste doma nechali samotného, nebo se domluvit s kurýrem, který vám právě dovezl zásilku. Když nepomůže domluva, nevítané návštěvníky můžete odradit velmi hlasitým zvukovým či světelným alarmem, který můžete spustit na dálku.

Kameru TP-Link Tapo C320WS můžete k domácí síti připojit přes ethernetové rozhraní kabelem nebo přes bezdrátovou síť Wi-Fi.

Kamera disponuje lokálním úložištěm na pořízené záznamy. Na micro SD kartu můžete uložit až 256 GB záznamu videa ve 2K HD. Díky ukládání záznamu na micro SD kartu nehrozí únik videí z vaší domácnosti na internet. Konstrukce kamery je odolná vůči povětrnostním vlivům dle standardu IP66.

Kameru lze ovládat i pomocí hlasových příkazů Asistent Google a Amazon Alexa. Vše si snadno nastavíte prostřednictvím mobilní aplikace Tapo.

Zveřejněno: 23. 03. 2022