Vinyl v přenosném provedení? Jak je libo

O značce Victrola jsme už tady psali. Nyní tahle americká společnost na CES 2022 v Las Vegas uvedla další modely svých gramofonů, které jsou ještě přenosnější než doposud.

První z dvojice novinek je model Revolution Go, který je přenosný, nabíjecí a disponuje technologií Bluetooth. Integrovaná baterie nabízí až 12 hodin přehrávání. Vestavěný reproduktor zase disponuje pasivním basovým zářičem, stereo zvukem a obalem tlumícím vibrace. Gramofon Victrola Revolution Go je osazen také magnetickou přenoskou AT-3600LA od firmy Audio-Technica.

Druhým přenosným strojem na přehrávání vinylových desek je Victrola Re-Spin v úžasném retro designu. Také u něj najdete řešení reproduktoru zabraňující vibracím či technologii Vinyl Stream pro bezdrátový přenos hudby z LP na jakýkoliv externí Bluetooth reproduktor.

A na rozdíl od různých prémiových Hi-Fi komponent jsou oba gramofony vcelku cenově dostupné. Zatímco Victrolu Revolution Go koupíte za 249 eur (něco přes šest tisíc korun), model Re-Spin vyjde na pouhých 129 eur (cca 3.200 Kč).

Zveřejněno: 12. 01. 2022