Vodafone představuje zvýhodněné nabídky 5G

Nejmodernější mobilní síť 5G od Vodafonu už má v dosahu 70 % české populace, což je nejširší pokrytí mezi českými operátory. I proto vylepšuje nabídku svých tarifů. Pro mobilní a pevné připojení lze nyní získat zvýhodnění napořád, to znamená využívat vysokou rychlost připojení doma i venku. Bonus v součtu dělá pětistovku měsíčně. V nové nabídce nechybí široká nabídka 5G telefonů se slevou.

To nejlepší, co dnešní mobilní svět umožňuje, získá zákazník Vodafonu pod tisícikorunu měsíčně. Jde o tarif Neomezený Premium 5G, který zahrnuje neomezené volání, SMS, objem dat i jejich neomezenou rychlost. Stejně tak 1000 minut volání do zahraničí a roaming v EU v ceně. Tarif přitom přináší stále více s tím, jak v Česku roste nejrychlejší mobilní síť 5G. V praxi ale bude fungovat i ve starší síti. Při kombinaci s pevným internetem stojí 999 korun místo 1199 korun měsíčně.

Důležité novinky se týkají tarifu Neomezený Super. Tarif za dosavadních 799 korun lze nově získat se zvýhodněním 200 korun napořád, za 599 korun měsíčně, a to při pořízení spolu s pevným internetem. Navíc obsahuje službu Zrychlení na maximum, díky které zákazník na celkem pět dní v měsíci získá na 24 hodin maximální možnou rychlost mobilního připojení podle schopností svého telefonu a dostupného pokrytí. Pro vybraný den službu lze jednoduše aktivovat v internetové samoobsluze nebo aplikaci Můj Vodafone a užít si tak 5G připojení naplno.

„Síť 5G má výrazně vyšší kapacitu a nabízí zvýšení rychlosti přenosu dat s mnohem nižší dobou odezvy. Online zážitek posunuje o několik stupňů výš,“ přibližuje Zohar Weitz, viceprezidentka Vodafonu pro nefiremní zákazníky.

1 Gb/s se zvýhodněním 300 korun napořád

Výhodnější ceny pro mobil se vážou ke kombinované nabídce, a to nehledě na rychlost pevného internetu. Ovšem i u něj je ve hře atraktivní novinka: rychlost 1 Gb/s se zvýhodněním 300 Kč napořád. To znamená za cenu 599 Kč měsíčně plus pronájem modemu (za stokorunu).

Trvalé zvýhodnění 300 korun se týká i rychlosti 500 Mb/s, která tak měsíčně vyjde na 559 Kč plus modem (70 korun). Kdo si pořídí hlasový tarif Neomezený Super v kombinované nabídce s pevným internetem, může ušetřit 200 korun v mobilní části a 300 korun u pevného internetu, celkem 500 korun měsíčně napořád.

Pokrok v 5G a využívané frekvence

Jako první v České republice Vodafone loni vypnul starou síť 3G a i díky těmto uvolněným frekvencím je nyní firma lídrem v pokrývání nejmodernější mobilní sítí 5G v tuzemsku. Signál už je dostupný pro 70 % obyvatel napříč republikou – jde o více než sedm milionů lidí. 

„Mobilní síť masivně modernizujeme a zavádíme 5G celoplošně, nejen ve vybraných regionech. Celkově máme pro datovou 5G a LTE síť připraveno celých 157 MHz pásma a budujeme síť s vysokou kapacitou. Mimo jiné používáme i samostatné pásmo pro 5G na frekvenci 3500 MHz a ještě tento měsíc začneme využívat i pásmo 700 MHz. Snažíme se co nejvíce a nejrychleji rozšířit 5G po celém Česku,“ říká Slavomír Slanina, ředitel pro rozvoj sítí Vodafonu.

Bez 5G telefonů to nepůjde, Vodafone ale má nabídku za bezva ceny

Důležitou podmínkou pro využití sítě 5G jsou potřebné telefony, které lze v rámci nové nabídky získat také za zvýhodněnou cenu, konkrétně se slevou 5000 korun, na model Samsung Galaxy S22 dokonce se slevou 8000 korun.

Nejlevnější 5G telefon vyjde na 5001 korun, lze si ho tak při využití slevy 5000 pořídit už za 1 korunu. Kromě toho věrní zákazníci mají k dispozici celkem 15 telefonů za 1 korunu a zbytek na splátky. Pokud bude mít někdo smůlu a v prvních třech měsících po koupi si rozbije displej telefonu, Vodafone mu obrazovku zdarma vymění.

Ani firemní zákazníci nevyjdou zkrátka

Firemní zákazníci u tarifu Neomezený Business Super nyní mohou využívat Zrychlení na maximum celých deset dní měsíčně, vždy vybraných 24 hodin. Při kombinaci mobilního tarifu a vysokorychlostního pevného internetu 500 Mb/s nebo 1 Gb/s mohou ušetřit více než 500 korun, a to trvale. Firemní zákazník navíc získá řadu dalších výhod: aplikaci CyberWall pro zabezpečení telefonu, 300 minut volání do zahraničí a nadstandardní zákaznickou péči.

Zveřejněno: 02. 05. 2022