Vy ještě nemáte vánoční dárky pro děti?

Přemýšlíte ještě stále nad tím, čím obdarovat na Vánoce vaše děti? Zkuste si vybrat z následujících tipů, než bude pozdě – v současné situaci a při současném vytížení totiž minimálně logistika trochu vázne.

Vybíráme tentokrát některé tipy z nabídky sítě Electro World, a to jak kamenných prodejen, tak e-shopu. Ostatně kamenné prodejny v tomto případě slouží i jako výdejní místa.

Prvním tipem je elektrická koloběžka, na které se váš potomek může rychle přesouvat nejen do školy. K nejpopulárnějším modelům patří Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2. Na jedno nabití tahle koloběžka ujede až 45 km a maximální rychlost je stanovena na 25 km/h. Zvládne i nerovný terén a v Electro Worldu ji zakoupíte za 13.990 Kč.

Stylovým dopravním prostředkem do města je i hoverboard, třeba UGO UHD-1135, jenž díky dvojici motorů s výkonem 350 W zvládne jet rychlostí až 15 km/h. Součástí „balení“ jsou i dva integrované reproduktory, jež snadno propojíte se smartphonem bezdrátově přes Bluetooth. Baterie vydrží až 25 km jízdy a hoverboard unese až 120 kg. A cena? 4.999 Kč.

Všechny kluky – a jistě nejen ty – pod stromečkem potěší také dron, respektive kvadrokoptéra DJI Mavic Mini Flymore (na úvodním obrázku), který u Electro Worldu vyjde na 8.999 Kč a váží jen 250 gramů. Dokáže pořizovat letecké fotografie v rozlišení až 12 megapixelů a video natáčet v HD kvalitě. Všechny záznamy se ukládají na microSD kartu, a to s kapacitou až 256 GB. Baterie s kapacitou 2 400 mAh udrží kvadrokoptéru ve vzduchu až 30 minut a rychlost dosahuje až 46 km/h.

Zveřejněno: 11. 12. 2021