Výrazný kontrast a strhující zvuk

Kromě cestování a venkovních radovánek k létu patří i filmové večery. Pokud si potrpíte na špičkovém obraze a perfektním zvuku, pak vaší pozornosti nesmí ujít OLED TV Sony Bravia XR A80K, který vám nabídne obraz s úžasným kontrastem, věrnými barvami a opravdovou černou, doplněný zvukem linoucím se přímo z celé obrazovky.

Technologie XR OLED Contrast Pro panelu OLED se stará o to, aby TV A80K zesilovala barvy a kontrast ve světlých oblastech, dík čemuž si můžete vychutnat mimořádně sytou černou a špičkový jas. Technologie Acoustic Surface Audio vytváří z obrazovky vícekanálový reproduktor, zvuk tak bude naprosto dokonale ladit s děním na obrazovce.

S tímto televizorem získáte přístup k exkluzivní službě Bravia Core, kde na vás čeká velké množství filmů v té nejvyšší kvalitě. Televizor je navíc ideální volbou pro konzoli PlayStation 5. Rozlišení až 4K, vysoká obnovovací frekvence až 120 sn. / s, funkce Automatické mapování tónů HDR a automatický herní režim zajistí neuvěřitelně rychlý a plynulý herní zážitek s tou nejvyšší obrazovou kvalitou. Díky minimalistickému elegantnímu designu se bude televizor ve vašem obývacím pokoji doslova vyjímat. Televizory této řady jsou dostupné v úhlopříčkách 55", 65" a 77".

Zveřejněno: 22. 06. 2022