Zajímavé řešení hybridních tabletů představuje Lenovo

Společnost Lenovo se na akci TechWorld pochlubila svým originálním řešením hybridních tabletů s podporou 5G, které jsou určeny pro práci i zábavu.

Novinky jsou celkem dvě, z toho Lenovo Tab P12 Pro disponuje novým bezdrátovým systémem Project Unity (pro jednoduchou spolupráci více zařízení) a Lenovo Tab P11 5G zase systémem Android a 5G připojením.

První model je vybavený celokovovým tělem o hmotnosti jen 565 gramů; jeho ultratenké provedení pak nepřesahuje hodnotu 5,63 mm. Senzory, jež kontrolují výkon tabletu, se dokážou přizpůsobit vašim potřebám. Zatímco třeba při hraní her aktivují 120 Hz obnovovací frekvenci, na nenáročnější aplikace vám bude stačit 60 Hz, samozřejmě s nižším nárokem na baterii. 12,6palcový AMOLED displej nabízí rozlišení 2560 × 1600 pixelů a podporu 107 procent barevné škály NTSC.

Lenovo Tab P11 5G je zase vybavený 2K IPS displejem s úhlopříčkou 11 palců, což znamená výrazně detailní obraz. K dispozici je i řešení ochrany očí uživatele s certifikací TÜV nebo podpora Dolby Vision. Za zmínku pak stojí i podpora rozhraní DisplayPort a volitelné klávesnice s perem Lenovo Precision Pen 2 pro vyšší úroveň produktivity.

Zveřejněno: 10. 09. 2021 | Počet zobrazení: 142x