Zakřivený špičkový herní monitor AOC

AGON by AOC představuje AOC GAMING CQ27G2S/BK, 27" (68,6 cm) zakřivený herní monitor s rozlišením QHD, který byl navržen tak, aby kombinoval nejžádanější vlastnosti herní scény. Vzrušující je i obnovovací frekvence 165 Hz na velkém displeji se zakřivením 1500R. Jeho základ tvoří VA panel, který poskytuje vysoký kontrast 3000:1, díky čemuž je herní monitor skvělým tipem pro různé herní žánry, filmy a poskytuje špičkový výkon za výjimečnou cenu.

Díky úžasně ostrému rozlišení QHD (2560 × 1440) a rychlé obnovovací frekvenci 165 Hz jsou hráči připraveni vychutnat si mimořádně plynulé hraní. Doba odezvy monitoru 4 ms GtG (Grey to Grey) a bleskurychlá doba odezvy 1 ms MPRT (Moving Picture Response Time) zajišťují, že každý pohyb je vykreslen čistě, ať už hráči preferují živé hry, nebo se účastní konkurenčních bitev v temných zákoutích.

Realistický obraz hráče vtáhne do děje, detaily stínů a světel vystupují z obrazovky a přinášejí pohlcující zážitek. Technologie Adaptive-Sync eliminuje trhání obrazovky a zachovává plynulost během intenzivních herních momentů.

Monitor CQ27G2S/BK se chlubí 99% pokrytím sRGB. Jeho neuvěřitelná funkce barevného gamutu nejen pozvedne herní dobrodružství, ale také posílí grafické projekty, které budou vykresleny s vysokou přesností barev. Nízké vstupní zpoždění monitoru zajišťuje, že se akce uživatelů okamžitě promítají do reakcí na obrazovce, což poskytuje výraznou konkurenční výhodu.

Monitor CQ27G2S/BK je všestranný monitor pro hraní her i pro každodenní práci. Je vybaven ergonomickým stojanem s možností nastavení výšky, náklonu a natočení, takže si uživatelé mohou přizpůsobit nastavení pro maximální pohodlí.

Při hraní do pozdních hodin přispívají technologie Flicker-Free a režim Low Blue Light monitoru ke snižování namáhání očí při delším používání. V OSD monitoru najdete mnoho funkcí souvisejících s hraním her, například Shadow Control, která umožňuje hráčům nastavit úroveň stínů pro lepší viditelnost ve slabě osvětlených scénách nebo naopak. Překrytí zaměřovacího kříže (Dial Point) umožňuje hráčům přesně mířit ve hrách FPS, kde zaměřovací kříž chybí. Funkce z OSD lze také upravovat pomocí softwaru AOC G-Menu.

Monitor AOC GAMING CQ27G2S/BK bude na trh uveden na konci září za doporučenou cenu 6.088 Kč/249 eur.

Zveřejněno: 22. 09. 2023