Zcela nové Pinnacle Studio umožní vytváření profi videí

Společnost Corel představila úplně nový software Pinnacle Studio 25 Ultimate, které i běžným uživatelům umožní vytváření profesionálně vyhlížejících videí.

K aktualizacím oproti předchozí verzi programu se řadí třeba nové režimy překrytí a překryvné efekty včetně prolínání maskovaných oblastí nebo tvorby světelných odlesků nebo jiných barevných a expozičních efektů.

Další zajímavou novinkou je inteligentní trasování objektů, díky kterému už nebudete muset opakovaně vytvářet masku – tento proces je nově zcela automatizovaný, což jistě ušetří spoustu času střihače.

Za zmínku stojí i možnost importu videa v rozlišení 8K, vylepšené uživatelské rozhraní, případně i rozšíření funkcí pro střih zvuku. A to včetně funkce snížení šumu, jejíž název hovoří sám za sebe, či další funkce škálování výšky, která umožňuje snadnou změnu výšky, respektive frekvence a experimenty mícháním více zvukových kanálů.

Pinnacle Studio 25 Ultimate náleží do nové série Pinnacle Studio, jež zahrnuje také verzi 25 a 25 Plus. Všechny verze jsou kromě jiného lokalizovány i do češtiny.

Zveřejněno: 01. 09. 2021 | Počet zobrazení: 190x