Změřte si teplotu přesně a rychle

Pod značkou TrueLife se na našem trhu prodává mimo jiné i bezkontaktní teploměr Care Q7, který využívá technologii infračerveného záření a díky tomu dosahuje přesných výsledků měření za pouhý okamžik.

Stačí jen teploměr přiložit k čelu měřené osoby a hned víte, jak na tom vy nebo vaše dítě jste. Výsledek získáte za pouhou vteřinu od stisknutí příslušného tlačítka. Přesnost měření je přitom nadprůměrná, konkrétně na úrovni 0,2 °C, což je možné díky tzv. zpětnému rozboru infračerveného paprsku. To je poměrně převratná technologie, která v podobných zařízeních zatím příliš používaná nebývá.

Přehledný LCD displej je vybavený podsvícením, takže měřit teplotu můžete klidně i ve tmě. Na jednu baterii pak provedete až 40 tisíc měření, a to díky úspornému provozu teploměru i funkci automatického vypnutí ve chvíli, kdy se teploměr nepoužívá.

Do paměti teploměru se ukládá 32 naposledy provedených měření, takže si už nemusíte pamatovat, o kolik jste vy nebo vaše dítě měli včera večer zvýšenou teplotu. Kromě lidí můžete samozřejmě měřit teplotu i zvířatům, prostředí, tekutinám či různým povrchům, takže využití teploměru TrueLife Care Q7 je poměrně univerzální.

Zveřejněno: 05. 05. 2021