Značka Yenkee dodává příslušenství pro nejnovější modely Apple

Značka Yenkee má v nabídce mimo jiné i příslušenství pro nejnovější modely zařízení od společnosti Apple, které americký gigant představil v rámci akce s názvem California Streaming.

Do portfolia Yenkee tak spadá například GaN (Gallium Nitride) rychlonabíječka Yenkee YAC 2065, která dokáže Macbooky a další zařízení nabíjet až 65W výkonem. Oproti běžným nabíječkám je navíc YAC 2065 až přibližně o 30 procent menší a díky třem výstupním konektorům (2krát USB-C a 1krát USB-A) zvládne nabíjet až tři zařízení najednou.

Bezdrátová nabíjecí stanice Yenkee YAC 5300 (na úvodním obrázku) zase s výkonem 15 W spolehlivě nabije Apple Watch, iPhone nebo třeba AirPods. Telefon i hodinky se nabíjejí pouhým položením, u sluchátek využijete integrovaný konektor Lightning.

No, a nakonec tu máme dokovací stanici USB-C 11v1 Yenkee YTC 1101, která nabízí dostatek konektorů i pro ty nejnáročnější uživatele. Do svého notebooku (včetně Macbooku) tak zapojíte najednou až dva externí monitory a dále například SD karty či síťový kabel pro stabilní připojení na internet.

Zveřejněno: 22. 09. 2021