Aktualizace Synology BeeDrive 1.2: Plná kompatibilita s macOS a 4TB model

Odteď můžete BeeDrive používat naplno v kombinaci s desktopovými i mobilními zařízeními běžícími na Windows, Android, iOS i macOS. Jednoduše zálohujte svoje fotky, videa nebo pracovní dokumenty s kapesním centrem zálohování BeeDrive.

Použití BeeDrive je velmi snadné. Vyberte libovolné složky, které chcete zálohovat. Všechny změny se budou okamžitě replikovat do zařízení BeeDrive, ale současně zůstane zachováno až pět předchozích verzí pro případ neúmyslného přepsání. Důležité pro ty, kteří pracují na více počítačích, je bezpracné přecházení mezi pracovním a domácím počítačem bez ztráty jediného bitu dat. Stačí zařízení BeeDrive připojit a provede se automatická synchronizace nejnovějších změn, která zajistí plynulou produktivitu bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Pokud vám dochází v telefonu místo v úložišti, uvolněte si místní úložiště zálohováním fotografií a videí do služby BeeDrive prostřednictvím Wi-Fi nebo mobilního připojení. Pokud váš počítač není v režimu spánku, můžete zálohovat i na dálku. Stejně tak sandný je přenos pořízených fotografií z mobilu na toto úložiště.

A pokud pracujete současně s počítačem s Windows a macOS, přenos souborů proběhne pomocí funkce BeeDrop ze systémů iOS/Android do systémů Mac/Windows. Rychlý přenos souborů, fotografií a dalšího obsahu do počítače, kde budou okamžitě k dispozici v průzkumníku souborů Windows nebo v programu Mac Finder.

Důležité je vědět, že soubory si můžete prohlížet, používat nebo je sdílet, i když zařízení BeeDrive není poblíž. Pokud totiž potřebujete ukázat třeba kolegovi šablonu návrhu, k souborům uloženým v zařízení BeeDrive máte přístup na svém telefonu a můžete je sdílet s ostatními bez ohledu na to, jestli jste připojeni pomocí sítě Wi-Fi nebo mobilních dat.

Nově je BeeDrive dostupný s kapacitou vnitřního úložiště SSD 4 GB, přenosová rychlost po připojení kabelem USB typu C je 10 Gb/s. Cena například na CZC.cz je 3.800 Kč (1 TB), 6.000 Kč (2 TB) a 9.500 Kč za 4TB verzi.

Zveřejněno: 29. 01. 2024