Biamp uvádí novou řadu stropních a nástěnných reproduktorů Desono

Biamp, americký výrobce zvukové a konferenční techniky, uvádí na trh novou řadu stropních a nástěnných reproduktorů Desono. Nové modely nahrazují předcházející stejnojmennou řadu při zachování integrace jejích nejvýznamnějších vlastností. Nový trend nechává z podlah a nábytku zmizet bedny i dráty a vše ukrývá do stěn a stropů.

Stropní reproduktory Desono DX nabízejí bezokrajovou magnetickou mřížku v designu, který vychází z ostatních stropních modelů Desono, dle norem odpovídajícím CCEA v souladu s místními předpisy. Vše je přizpůsobeno rychlé a jednoduché instalaci na nejrůznější povrchy. Nové, zesílené svorky SpringLock s odolnějšími závitovými šrouby, umožňují upnutí i na tenčí povrchy.

Nástěnné reproduktory Desono DX nabízejí moderní design, který je připraven pro venkovní instalaci. Hliníková mřížka je vhodná i do vlhkého prostředí a polymerová konstrukce odolává nárazům. Součástí každého reproduktoru je také otočný montážní držák CMX ClickMount nebo volitelný držák U-Bracket pro větší flexibilitu montáže.

Oba typy reproduktorů Desono DX pro stropní i nástěnnou montáž obsahují odpovídající koaxiální vysokofrekvenční kompresní měniče navržené tak, aby poskytovaly konzistentní kvalitu zvuku. Ekologické balení umožňuje rychlé vybalení a instalaci s menším množstvím odpadu.

„Zmenšování reproduktorů či přímo jejich zakomponování do interiéru je výraz nového trendu, který stojí zcela v protikladu ostentativním reproduktorům vévodícím prostoru, který jsme znali v minulosti. Tento trend nechává z podlah a nábytku zmizet bedny i dráty a vše ukrývá do stěn a stropů,“ uzavírá Lukáš Král ze společnosti Audiopro, která značku Biamp u nás zastupuje.

Zveřejněno: 07. 04. 2022