Další pohlcující monitor Philips Evnia

Nejnovější značka společnosti Philips, Evnia, diverzifikuje herní svět svou přítomností a technickými funkcemi a uvedla na trh svůj nejnovější monitor Philips Evnia 34M2C8600. Ten zákazníkům nabízí pohlcující zážitek ze sledování, díky zakřivenému displeji a křišťálově čistému obrazu.

Philips Evnia byla ohlášena v říjnu 2022 se záměrem znovu objevit pravidla v herním průmyslu. Moto značky „Znovu vymyslete pravidla“ je reprezentativním poselstvím o šíření inkluzivity v herním průmyslu a Philips Evnia zakládá svůj manifest na vytváření prostředí pro každého prostřednictvím svých produktů. S jejím nejnovějším produktem, Philips Evnia 34M2C8600, má za cíl právě to.

„Nový herní monitor Evnia je určen pro každého. Jednou z funkcí, díky kterým tento monitor vyniká, je funkce Ambiglow; ukazuje, o čem Evnia je: inovace, přátelskost, otevřenost a dotek hravosti,“ řekla Xeni Bairaktari, vedoucí globálního marketingu pro monitory a IT příslušenství Philips. „Funkce Ambiglow umožňuje každému hráči nastavit náladu nebo atmosféru místnosti. To umožňuje každému hráči cítit se pohodlně a přizpůsobit si svůj herní zážitek.“

Spolu s Ambiglow nabízí Philips Evnia 34M2C8600 vlastnosti a funkce jako Display HDR True Black 400 pro stínování, UltraWide QHD 3440 x 1440 pixelů pro křišťálově čisté snímky a 0,1 ms pro plynulé hraní. Kromě toho je nový zakřivený monitor vybaven portem USB-C, přepínačem KVM a stojanem HAS pro zážitek z každé volby.

Nejpozoruhodnější funkcí nového monitoru je však QD OLED. Tato funkce umožňuje špičkové barvy a živé vizuály díky spojení dvou technologií: OLED panelů a technologie kvantových bodů (QD). Spojením těchto dvou technologií do jedné funkce poskytuje nový monitor Philips Evnia 34M2C8600 bezkonkurenční a pohlcující herní zážitek.

Monitor Philips Evnia 34M2C8600 bude v prodeji od února 2023 za cenu 30.812 korun (1299 eur).

Zveřejněno: 24. 02. 2023