Electro World předal rodinné auto MG a ceny z vánoční soutěže

Pokud se někomu podaří vyhrát nějakou cenu, je to určitě důvod k velké radosti, především pro výherce. Ti ostatní tentokrát utřeli nos, ale co když se to podaří příští rok?

V prosinci loňského roku uspořádal Electro World velkou vánoční soutěž, ve které slíbil, že největší vánoční dárek vůbec nemusí být pod stromečkem, ale lze jej jednoduše vyhrát. A tak se i stalo. Všichni zákazníci tohoto obchodního řetězce s domácí elektronikou a bílým zbožím, kteří nakoupili za více než 500 korun a měli zřízenou věrnostní kartu Electro World, byli automaticky zařazeni do soutěže o hodnotné ceny.

Losovány byly účtenky jak z e-shopu www.electroworld.cz, tak i z kamenných prodejen. Celkem se pod dohledem komise sešlo přes 85 000 platných lístků. Vítězkou hlavní ceny se stala paní Silvia K., která si v předvánočním období v Electro Worldu také nakoupila a tím se zapojila do soutěže.

Hlavní výhra vánoční soutěže a zároveň největší dárek – automobil MG ZS 1.5 DVVT Emotion – byl předán v pátek 10. 3. v centru M Motors v Praze, kde paní Silvii gratulovali obchodní ředitel Electro Worldu Michal Navrátil a generální ředitel M Motors, Kamil Šilhavý.

„Paní Silvia je dlouholetou zákaznicí Electro Worldu a pravidelně u nás nakupuje. Hlavní výhra v soutěži je tak pro ni symbolickou odměnou za její dlouholetou věrnost našemu obchodnímu řetězci. Upřímně jí gratulujeme a přejeme mnoho šťastných kilometrů s novým vozem,“ řekl při předání ceny Michal Navrátil.

Kromě hlavní ceny byly předány i další ceny a poukazy. Konkrétně Václav V. získal konzoli Playstation 5, Alena P. tyčový vysavač Rowenta, Josef P. varný robot ETA a dalších pět výherců fototiskárnu Fujifilm. Dále bylo předáno 20 dárkových poukazů v hodnotě 500 korun a 30 dárkových poukazů v hodnotě 200 korun.

Vedení Electro Worldu všem výhercům gratuluje a děkuje za jejich účast v soutěži. Ostatním účastníkům soutěže děkuje za zájem a přeje příjemné nakupování na e shopu i v prodejnách Electro Worldu.

Zveřejněno: 15. 03. 2023