OLED soutěžní herní monitor s 240 Hz

AGON by AOC představuje AG276QZD – nejnovější přírůstek do řady AGON PRO. Tento nejmodernější herní monitor s úhlopříčkou 26,5" (67,3 cm) je vybaven OLED panelem, který poskytuje ostré rozlišení QHD (2560 × 1440) při obnovovací frekvenci 240 Hz a rychlou dobu odezvy 0,03 ms GtG.

AG276QZD nabízí dechberoucí kontrastní poměr OLED panelu díky podsvícení na jeden pixel, perfektním úrovním černé a širokému barevnému gamutu (10bitová barevná hloubka a pokrytí 98,5 DCI-P3), což z něj dělá vynikající volbu pro hráče, kteří ocení jak vizuální dokonalost, tak výjimečný výkon.

Díky podpoře HDR10 poskytuje AG276QZD ohromující obraz a mimořádnou barevnou přesnost, což má za následek pohlcující herní prostředí, ať už v rychlých soutěžních multiplayerových střílečkách, MOBA nebo akčních titulech, nebo v příběhově řízených a vizuálně dokonalých titulech pro jednoho hráče. Široký barevný gamut zajišťuje živé a realistické barvy, oživuje každý snímek na obrazovce, díky čemuž je monitor schopen jak konzumovat obsah, tak obsah vytvářet.

Elegantní nový design a skvělé přizpůsobení RGB

V této 6. generaci monitorů AGON nový AG276QZD předvádí sofistikovaný černý eloxovaný kovový povrch na přední skříni v kombinaci s vesmírně šedou základnou stojanu. Jeho design připravený na esporty se dále odráží v praktických funkcích, jako je mechanismus pro rychlé sestavení a uživatelsky přívětivá rukojeť, ideální pro přenášení herní bestie AG276QZD na LAN party a turnaje. Malý půdorys základny ponechává na stole více místa pro myš a klávesnici, které lze připojit přes vestavěný 2portový rozbočovač USB 3.2. Gumová spona pro správu kabelů umožňuje uživatelům snížit nepořádek na pracovní ploše. Ergonomické funkce stojanu, jako je nastavení výšky 130 mm, orientace na výšku nebo nastavení sklonu, pak podporují fyzické pohodlí.

Kromě toho, pro hráče, kteří chtějí monitor sladit se svými barevnými periferiemi, nabízí AG276QZD možnosti přizpůsobení pomocí technologie Light FX RGB, která uživatelům umožňuje vytvořit dokonalou atmosféru pro jejich herní seance. Light FX lze synchronizovat s vybranými periferními zařízeními AOC GAMING a AGON (herní klávesnice, herní myši, podložky pod myš a náhlavní soupravy) pomocí snadno použitelného softwaru G-Menu od AOC.

Monitor AGON PRO AG276QZD bude dostupný od června 2023 za doporučenou koncovou cenu 23.655 Kč (999 eur).

Zveřejněno: 23. 06. 2023