POCO M4 5G přináší zábavu technologickým nadšencům

Nejnovější přírůstek značky POCO telefon M4 5G naplňuje příslib 5G mobilní sítě a poskytuje uživatelům plynulý a stylový způsob, jak hrát hry, sledovat videa, komunikovat s přáteli na sociálních sítích a mnoho dalšího. Tento telefon byl navržen pro mladé lidi, kteří udávají trendy a nechtějí dělat kompromisy.

Pro plynulejší zážitek při hraní nebo živém vysílání využívá POCO M4 5G ultrarychlou 5G mobilní síť, a to díky pokročilému procesoru MediaTek Dimensity 700. Pomocí integrovaného 5G modemu a energetické účinnosti zajišťuje rychlejší a spolehlivější připojení na obou slotech 5G SIM a plynulejší zpracování dat po celý den. Rychlé úložiště a paměť dále umožňují uživatelům kratší dobu instalace aplikací, rychlejší přenos velkých souborů a hladší chod při každodenním používání.

POCO M4 5G je vybaveno displejem DynamicSwitch, který přepíná obnovovací frekvenci displeje od 30 Hz do 90 Hz v závislosti na tom, co uživatel dělá. To zajišťuje plynulost a optimální požitek z různých činností, jako je hraní her, sledování sportovních přenosů, psaní zpráv i natáčení videí, a zároveň šetří energii a prodlužuje životnost baterie. Nový smartphone POCO je vybaven vysokokapacitní baterií s kapacitou 5000 mAh a 18W rychlonabíjením, takže ani při dlouhém telefonním hovoru nebo otevření energeticky náročné aplikace pro určování polohy přes GPS se nemusíte obávat vybití baterie. Velký 6,58palcový displej je navíc vybaven odolným sklem Corning Gorilla Glass, které zajišťuje větší odolnost.

POCO M4 5G vyzařuje mladou a svěží estetiku. Vyniká stylovým designem a strukturovaným matným povrchem, poskytujícím dobrou přilnavost a odolává šmouhám, otiskům prstů a škrábancům. Telefonem pořídíte i působivé fotografie, o něž se postará soustava dvou zadních fotoaparátů, která se skládá z 13MP hlavního fotoaparátu a 2MP snímače hloubky pro detekci hloubky v reálném čase. Telefon je také vybaven širokou škálou inovativních funkcí a režimů pro fotografování a natáčení videí s podporou umělé inteligence. K tomu všemu je nové POCO vybaveno 5MP předním fotoaparátem pro pořizování selfie fotografií a videohovorů.

Uživatelé telefonů POCO M4 5G získají dva měsíce YouTube Premium zdarma. Usnadní tak přístup k nejlepšímu obsahu bez reklam i offline, je-li k dispozici. Mezi výhody patří i předplatné služby YouTube Music Premium, kde uživatelé získají neomezený přístup bez reklam k více než 80 milionům oficiálních skladeb, živých vystoupení, cover verzí a remixů.

Zveřejněno: 15. 08. 2022