Ultrazvukový generátor bílého šumu Tower-A ruší odposlechy, nahrávky záznamníků a funkci diktafonů u mobilů

Ultrazvukový generátor šumu Tower-A má důmyslnou konstrukci, elegantní design a jednoduché ovládání bez vypínačů a ovládacích tlačítek. Zabezpečí prostor do velikosti až 40 metrů krychlových po dobu až tří hodin bez nabíjení. Toto vysoce profesionální zařízení patří mezi nejlepší generátory bílého šumu na trhu a účinně ruší práci většiny na trhu dostupných odposlechů s vestavěnými nebo bezdrátovými mikrofony.

Blokuje i nahrávací mikrofony běžných zařízení, jako jsou mobilní telefony, včetně mobilů IPhone, digitální diktafony a záznamníky, mikrofony u obrazových záznamových zařízení a také skryté mikrofony u špionážních zařízení.

Ultrazvukový generátor šumu Tower-A odolá většině profesionálních zařízení, která by se snažila toto zařízení a jeho funkce rušit. Ovládání je jednoduché a bezpečné. Spolu s generátorem se dodává klíč k ovládání. Tower-A nemá externí ovládací tlačítka, je proto nemožné jej během činnosti nepozorovaně vypnout.

Ultrazvuková technologie použitá pro zahlušení mikrofonů má určitá fyzikální omezení. Efektivita záleží na charakteru a typu mikrofonu, který je třeba eliminovat. Účinný dosah zahlušení může kolísat. Ultrazvuk se odráží od povrchu, není ale schopen proniknout většinou materiálů do velké hloubky, proto se doporučuje použít zařízení v odpovídajícím počtu a v efektivním rozmístění v dané místnosti. Zařízení nezaručuje 100% účinnost, ale převyšuje běžná konkurenční řešení.

Cena a dostupnost:

Ultrazvukový generátor bílého šumu Tower-A dodává na český trh internetový obchod Spyshop24.cz. Aktuální cena plně odpovídá účelu a zaměření přístroje a je 156.900 Kč včetně DPH.

Zveřejněno: 11. 06. 2024