ViewSonic představuje 245palcové nastavitelné All-in-One LED displeje na veletrhu ISE 2024

Společnost ViewSonic na veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) 2024 představuje svoji novou řadu LDC, přírůstek do nabídky pokročilých All-in-One LED displejů. Tato řada představuje významný průlom v designu produktů s technologií LED displejů a rozšíření nabídky společnosti.

Nové přizpůsobitelné All-in-One LED displeje od značky ViewSonic spojují výhody tradičních a All-in-One LED displejů, usnadňují snadné vytváření velkých, živých vizuálů vhodných pro podnikání, komerční prostředí i veřejná prostranství.

LCD displeje jsou často využívány pro velké prezentace, nabízejí průměrný vizuální výkon a jejich fixní velikost omezuje přizpůsobitelnost různým prostorům. Tradiční LED video stěny nabízejí živé vizuály s možností přizpůsobení velikosti, ale jsou omezeny složitými instalačními procesy, které často vyžadují konfigurace více systémů. Pak tu jsou také All-in-One LED displeje řešící složitosti instalace a nabízející integrovaný design, které jsou ale k dispozici ve fixních velikostech.

Nová řada LDC od ViewSonic řeší tyto problémy a zároveň otevírá nové možnosti pro All-in-One LED displeje, kombinuje výhody přizpůsobitelných velikostí a poměrů stran s jednoduchou instalací, provozem a údržbou. Ať už jde o obchodní, komerční, vzdělávací nebo jiná prostředí, řada LDC nabízí nepřekonatelnou vizuální kvalitu a flexibilitu. Její modulární konstrukce zajišťuje snadnou přepravu a umožňuje vznik obrazovek s úhlopříčkou přes 100", které jsou přizpůsobeny jakémukoli prostoru. Navíc, jako All-in-One displej, umožňuje jednoduchou instalaci bez ztráty prostoru pro umístění ovládacího systému.

Z celé řady různých aplikací se řada LDC zvláště hodí k vylepšení jednacích prostorů.

Na veletrhu ISE 2024 bude ViewSonic vystavovat 245" 21:9 LED video stěnu vytvořenou pomocí řady LDC. Tato stěna demonstruje ideální uspořádání pro spolupráci a komunikaci ve velkých skupinách, a to ve spojení s novým řešením pro zasedací místnosti pro Microsoft Teams od ViewSonic.

ViewSonic dále rozšiřuje svou stávající nabídku o technologii ochrany povrchu a flexibilní ovládací panel pro novou řadu LDC a druhou generaci řady LDM.

Integrace úpravy povrchu Glue-on-Board (GOB) zvyšuje odolnost každého displeje poskytnutím robustní ochrany proti nárazu, navíc s odolností proti vlhkosti a prachu. Odepínatelný systémový řídící box nejen, že umožňuje flexibilní přístup k ovládacímu systému, ale také přispívá k minimalistické estetice displeje — s ultratenkým a bezrámečkovým designem pro impozantní poměr obrazovky k tělu.

Vylepšená řada LDM přináší větší displeje až do velikosti 231" s dalšími funkcemi, zejména vhodnými pro větší prostory, jako jsou konferenční sály a vzdělávací zařízení. Navíc uživatelsky přívětivé funkce, jako jsou režimy Obraz-za-obrazem (PBP) a Obraz-v-obrazu (PIP), usnadňují plynulou spolupráci a interaktivní prezentace v pracovních prostorách.

Návštěvníci na veletrhu ISE 2024 mají možnost vidět inovativní All-in-One LED displeje v praxi. Vedle nových řad LDC a LDM bude představen i skládací 135" LED displej, který nadále oslovuje publikum svou mobilitou a všestranností a je ideální pro odvětví pohostinství a další oblasti.

Zveřejněno: 31. 01. 2024