Všestranná řada monitorů AOC pro studenty

Zatímco se studenti a žáci připravují na nadcházející školní rok, společnost AOC a její podznačka AGON by AOC, zaměřená na hry, představuje řadu monitorů navržených tak, aby vyhovovaly jejich specifickým potřebám. Prioritou je funkčnost, inovace a cenová dostupnost.

Monitory AOC kombinují špičkovou technologii s designem zaměřeným na uživatele, díky čemuž jsou perfektní volbou pro studenty napříč obory. Najdete mezi nimi například přenosné monitory pro studenty na cestách, klasické pracovní monitory nebo herní modely pro náruživé hráče.

Pro vyšší produktivitu a multitasking

Monitor AOC 24V5CW je všestranné řešení pro zvýšenou produktivitu a multitasking. Se svým tenkým kompaktním designem a výkonným 24palcovým Full HD IPS panelem poskytuje živý obraz, který přivádí obsah k životu – dokonale se hodí do stísněných prostor. Vstup USB-C, který podporuje napájení 65 W, zajišťuje konektivitu a dokáže napájet notebooky a další zařízení. Tento monitor, vybavený 4portovým rozbočovačem USB 3.2, 2MP webovou kamerou s rozpoznáváním obličeje Windows Hello a nastavitelným ergonomickým stojanem. Je to ideální volba pro studenty, kteří potřebují navštěvovat online kurzy, spolupracovat na skupinových projektech a zapojit se do videokonferencí.

Monitor AOC Q27V5CW, který o stupeň zvětšuje velikost obrazovky a rozlišení, nabízí 27palcový QHD displej s tenkým designem a působivým IPS panelem, který poskytuje ohromující obraz a přesnou reprodukci barev. Jeho USB-C vstup s 65 W Power Delivery umožňuje připojení a nabíjení zařízení. Dodává se také se 4portovým rozbočovačem USB 3.2 a stejnou 2MP webovou kamerou a také s nastavitelným ergonomickým stojanem. Kreativním studentům, kteří se zabývají grafickým designem, střihem videa a dalšími vizuálně náročnými úkoly, bude tento monitor dokonale sloužit, zatímco větší plocha obrazovky dává studentům prostor potřebný k snadné práci na složitých projektech.

34palcový UW-QHD monitor AOC CU34P3CV poskytuje pohlcující zážitek ze sledování a je vybaven VA panelem s poměrem stran 21:9 a zakřivením 1500R – díky velkému prostoru obrazovky prakticky nahradí sestavu se dvěma monitory. Díky vstupu USB-C (65W napájení), 4portovému rozbočovači USB 3.2 a vstupu RJ-45 poskytuje rozšířené možnosti připojení. Monitor také nabízí obnovovací frekvenci 100 Hz a Adaptive-Sync, díky čemuž je vhodný i pro hraní her. Nabídku doplňují dva 5W reproduktory, výškově nastavitelný ergonomický stojan a KVM Switch pro bezproblémové přepínání zařízení.

Všechny tři výše uvedené modely jsou bez blikání a to díky použití stejnosměrného proudu místo PWM k úpravě jasu, takže při dlouhém používání šetří oči. Pro studenty, kteří pracují na svých úkolech pozdě v noci, je užitečný režim LowBlue, který mírně mění teplotu barev, aby se odstranily modré tóny pro pohodlné sledování, zejména ve tmě. Najdete ho u všech tří monitorů v OSD.

Pro produktivitu na cestách

AOC I1601P je přenosný 15,6palcový IPS monitor, ideální pro studenty, kteří potřebují pracovat na cestách, nebo pro studenty studující na různých místech. Díky rozlišení Full HD a připojení USB-C zobrazuje kvalitní obraz a nabízí snadné připojení. Tenký design (tloušťka 8,5 mm) a lehká konstrukce (800 g) umožňují snadné přenášení v batohu. Přiložený inteligentní kryt poskytuje ochranu během přepravy a slouží také jako stojan pro nastavení správné polohy, je možné monitor nastavit s orientací na šířku i na výšku. A díky připojení USB-A pomocí DisplayLink jej lze použít i se staršími notebooky. I1601P je také vybaven režimem LowBlue.

Pro pohlcující herní zážitky

23,8palcový Full HD IPS herní monitor AOC Gaming 24G2SPU s elegantním designem s červeným/černým akcentem nabízí kombinaci rychlosti, odezvy a vizuální dokonalosti. Jeho barevný IPS panel pomáhá studentům vyniknout v plnění jejich každodenních úkolů. Po studiích mohou herní nadšenci využít obnovovací frekvenci 165 Hz a dobu odezvy 1 ms MPRT jako konkurenční výhodu. Nízké vstupní zpoždění monitoru, kompatibilita s Nvidia G-SYNC a řada herních režimů nabízí plynulý herní zážitek. Monitor také obsahuje 2W reproduktory a podporuje software AOC G-Menu pro snadné ovládání zobrazení na obrazovce.

AOC GAMING Q27G2S/EU se pak může pochlubit větším 27palcovým QHD displejem a poskytuje ohromující obraz a výjimečný výkon. Díky obnovovací frekvenci 165 Hz, 1 ms MPRT a nízkému vstupnímu zpoždění zajišťuje plynulé hraní. Díky svému živému a přesnému panelu IPS a ostrému rozlišení se osvědčí nejen v plnění úkolů, ale stejně i při hraní her. Jeho zvýrazněný herní design, tenké rámečky a výškově nastavitelný stojan a také přizpůsobitelné OSD prostřednictvím softwaru AOC G-Menu z něj činí stylovou a funkční volbu pro hráče. Pro zdravé denní i noční používání jsou oba herní modely, 24G2SPU a Q27G2S/EU, bez blikání a mají také režim LowBlue light.


Zveřejněno: 28. 07. 2023