Výkonný pracovní nástroj: nový monitor Philips

K rozsáhlému portfoliu monitorů Philips se připojuje nový model, který by měl splňovat i nové standardy pro videohovory: Philips 34E1C5600HE.

Tento model od Philips Monitors je navržen tak, aby vyhovoval specifickým potřebám a výzvám, které vycházejí z hybridního pracovního stylu, a umožňuje uživatelům pracovat z domova stejně produktivně jako v kanceláři. Philips 34E1C5600HE je bohatý na funkce a schopnosti. Poskytuje vše, co vyžaduje vzdálené pracovní prostředí a ještě více, vše je v jednom elegantním a atraktivním balení.

Jednotné kontaktní místo pro produktivní práci na dálku

Philips 34E1C5600HE má funkce pro všechny profese, od oborů zaměřených na grafiku, jako je fotografie a CAD-CAM, až po obory orientované na čísla, jako je účetnictví a finance. Díky svému 34palcovému panelu, rozlišení CrystalClear UltraWide QHD 3440 × 1440 a technologii Ultra Wide-Color nabízí tento monitor výjimečně živý a uspokojivý vizuální zážitek. Široké pozorovací úhly 178°/178° v kombinaci s velkorysým formátem 21:9 vedou k vyšší produktivitě se spoustou prostoru pro porovnávání vedle sebe, velké tabulky a pohodlnou spolupráci se spolupracovníky.

Kromě vynikajícího vizuálního výkonu vybavuje Philips 34E1C5600HE profesionály pracující z domova pohodlnými a inteligentními funkcemi, které podporují jejich soustředění a produktivitu. Například, videokonference jsou nyní hlavním pilířem práce na dálku a tento monitor nabízí kvalitu, spolehlivost a zabezpečení, které uživatelé hledají. Vestavěná 5MP webová kamera, certifikovaná pro Windows Hello, přináší vysoce kvalitní obraz, zatímco mikrofon s potlačením hluku a 5wattové integrované reproduktory poskytují jasnou komunikaci a optimální interakci. Fyzický přepínač kamery zajišťuje větší soukromí pro uživatele, když se kamera nepoužívá.

Flexibilní připojení je dnes nutností, bez ohledu na to, kde to může být, a proto Philips 34E1C5600HE obsahuje řadu praktických funkcí pro multitasking. Například, technologie MultiView umožňuje uživatelům pracovat s několika zařízeními současně, zatímco konektor USB-C s napájením poskytuje snadné řešení vysokorychlostního přenosu dat a časově úsporné nabíjení najednou, vše pomocí jediného kabelu.

Kromě všech těchto funkcí si uživatelé Philips 34E1C5600HE mohou být jisti, že je postaráno i o jejich fyzické pohodlí, a to díky režimu LowBlue Mode a technologii FlickerFree šetrné k očím v kombinaci s nastavením výšky a sklonu stojanu, které jsou příznivé pro držení těla.

Monitor Philips 34E1C5600HE je dostupný za doporučenou koncovou cenu 15.089 Kč (619 eur).

Zveřejněno: 13. 07. 2022