World of Tanks Blitz slaví deset let

Před deseti lety byla spuštěna hra World of Tanks Blitz jako mobilní hra s pouze osmi mapami a třemi národy tanků. Od té doby se vyvinula v úspěšný titul AAA a rozšířila se na macOS, Windows 10, Steam a Nintendo Switch, čímž vytvořila kompletní ekosystém pro příznivce tanků s možností cross-play a cross-progression.

Během let World of Tanks Blitz neustále rostla, když tým MS-1 pravidelně implementoval zpětnou vazbu hráčů, zlepšoval grafickou věrnost a výkon, pořádal herní události a navazoval klíčová partnerství. Dnes projekt nabízí více než 500 historických a fiktivních tanků, 11 herních režimů a více než 30 map, které si užívá 180 milionů hráčů po celém světě.

World of Tanks Blitz má celé léto naplánováno plno herních oslav, aby se party stala ještě žhavější. Červen začal žhavým narozeninovým eventem, kde hráči mohou vyhrát zbrusu nový tank Tier VIII a některé ze svých oblíbených tanků Tier X! Tankisté si také mohou vyzvednout speciální oslavovací kontejner s tankem Blasteroid, tematickým avatarem a profilovým pozadím do 30. června. V červenci se pak uskuteční vesmírná party se kosmickými aktivitami, kdy se opět vrátí událost „Cíl: Raketa Sheridan“ s tankem Sheridan Missile. Hráči se také mohou těšit na speciální spolupráci s celosvětově známou sci-fi filmovou franšízou, která party zavede ještě dál do kosmu. V srpnu se vrátí oblíbená událost Mad Games na deset dní spolu s vysoce očekávanými oceněními za senioritu. Tankisté se také mohou těšit na naprosto epický (a tajný) dárek na závěr oslav, oslavující deset let virtuálních tankových bitev. Nevynechejte to!

Zveřejněno: 21. 06. 2024