Zvyšte svůj výkon s fitness náramkem Xiaomi Smart Band 7

Fitness náramek Xiaomi Smart Band 7 oproti svému předchůdci disponuje větším displejem, větším množstvím sportovních režimů, lepší výdrží baterie a vyšší voděodolností.

Chytrý náramek Xiaomi Smart Band 7 je určen pro všechny milovníky zdraví a fitness. Pyšní se 1,62" AMOLED displejem s vysokým rozlišením a až o 25 % větší zobrazovací plochou ve srovnání s předchozí generací, Xiaomi Smart Band 6. Díky tomu poskytuje více prostoru pro zobrazení informací a nabízí uživatelům lepší přehlednost a efektivitu. S více než 110 sportovními režimy mají uživatelé možnost nastavit si individuální fitness cíle, které odpovídají jejich životnímu stylu, a dosáhnout tak co nejlepšího zdraví a pohody. Za pomoci třech dalších režimů (Tréninková zátěž, Doba regenerace a Tréninkový efekt) mohou uživatelé vyhodnocovat a upravovat svůj tréninkový plán a intenzitu pro dosažení maximálního výkonu.

Toto zařízení je vybaveno zcela novou profesionální tréninkovou analýzou VO₂ max, která měří maximální množství kyslíku, které mohou uživatelé během cvičení využít. Xiaomi Smart Band 7 také umožňuje sledování spánku, monitorování SpO₂ a srdečního tepu. Xiaomi Smart Band 7 nabízí více než 100 druhů ciferníků a také se dodává s několika barevnými variantami řemínků. Baterie je navržena tak, aby vydržela až 14 dní v pohotovostním režimu. Navíc je tento náramek díky voděodolnosti 5ATM připraven dělat vám společnost nejen za slunečného počasí, ale i za deště. 

Fitness náramek Xiaomi Smart Band 7 je možné zakoupit za 1.290 korun prostřednictvím oficiálních prodejních kanálů společnosti Xiaomi.

Zveřejněno: 23. 06. 2022