Acer představil nejlehčí 16" OLED notebook na světě

Tento 16" notebook je navržen tak, aby pomohl maximalizovat produktivitu a kreativitu současných hybridních pracovních sil. Je poháněn procesory AMD Ryzen PRO řady 6000 a AMD Ryzen řady 6000 a obsahuje bezpečnostní procesor Microsoft Pluton, který pomáhá bránit se proti stále sofistikovanějším útokům.

Acer Swift Edge je také vybaven 4K OLED displejem podporujícím 100 % barevného gamutu DCI-P3 a špičkovým jasem 500 nitů pro obraz jako v kině. Acer Swift Edge získal za vynikající design ocenění Red Dot 2022 a cenu 2022 Good Design.

Elegantní, odvážný a ultralehký design

Notebook se může pochlubit jednoduchým, ale elegantním designem. Má hmotnost jen 1,17 kg a na výšku měří 12,95 mm. Jeho tenké šasi je z hořčíku a hliníku (slitina Mg-Al). Ve spojení s úžasným displejem, promyšlenou konstrukcí pantů a ostře řezaným předním vybráním je Acer Swift Edge vynikající a stylovou volbou pro mobilní profesionály s aktivním a rychlým životním stylem.

Špičkové výkonnostní a bezpečnostní funkce

Počítač Acer Swift Edge je vybaven procesory AMD Ryzen PRO řady 6000, splňující požadavky na výkon díky až osmi výkonným jádrům „Zen 3+“ postaveným na pokročilé 6nm výrobní technologii. Procesory obsahují Microsoft Pluton, bezpečnostní procesor navržený společností Microsoft, který zabezpečuje nové počítače se systémem Windows 11 dodatečnou ochranou, jako jsou pověření a šifrovací klíče. Aby byli uživatelé ještě více v klidu, je notebook vybaven biometrickým ověřováním a slotem Noble Wedge Lock, který mu poskytuje další vrstvu bezpečnostní ochrany zajišťující ochranu uživatelských a firemních dat.

Vynikající displej a konektivita

Acer Swift Edge je vybaven 4K OLED (3840 × 2400 px) displejem se 100% pokrytím barevného prostoru DCI-P3, špičkovým jasem 500 nitů a dobou odezvy pod 0,2 ms. Tento 16" notebook má také úzké rámečky s 92% poměrem obrazovky k tělu a splňuje certifikáty VESA DisplayHDR True Black 500 a TÜV Rheinland Eyesafe pro delší a pohodlnější sledování obrazu.

Zbrusu nový Acer Swift Edge také podporuje novou generaci pokročilých možností v oblasti konektivity. Nabízí Wi-Fi 6E pro vysokorychlostní bezdrátové připojení a sdílení souborů a plynulé streamování v rozlišení 4K. Obsahuje také porty HDMI 2.1, dva porty USB 3.2 Gen 2 Type-C s možností rychlého nabíjení, dva porty USB Type-A a audio konektor.

Cena a dostupnost

Acer Swift Edge (SFA16-41) bude v oblasti EMEA k dispozici v říjnu za cenu od 34.990 korun.

Zveřejněno: 10. 10. 2022