Belkin rozšiřuje svoji nabídku bezdrátových sluchátek o model Belkin SoundForm Motion

Sluchátka Belkin SoundForm Motion přinášejí úžasně plný zvuk a celodenní pohodlí díky 12mm měničům a třem předvolbám ekvalizéru s řešením Belkin Signature Sound. Sluchátka zajistí až devět hodin nepřetržitého přehrávání a dalších 24 hodin kapacity přehrávání s dobíjecím pouzdrem.

Stupeň krytí IPX5 znamená, že jsou odolná proti potu a stříkající vodě. Technologie potlačení okolního hluku (ENC) a Clear Call Quality se dvěma mikrofony v každém sluchátku umožňují propojit hovory mezi lidmi i v hlučném prostředí, jako je přeplněná kavárna, hromadná doprava nebo letiště.

Bezdrátové dobíjecí pouzdro sluchátek Belkin SoundForm Motion umožňuje navíc bezdrátové nabíjení na jakékoli nabíjecí podložce podporující technologii Qi. Navíc je na víku pouzdra umístěn grafický průvodce pro dotykové ovládání a nastavení. Sluchátka přinášejí kvalitní zvuk v bezdrátovém připojení s bezproblémovým, snadným párováním Bluetooth 5.2 a spolehlivým připojením až na vzdálenost devíti metrů. Mají celkem čtyři mikrofony, po dvou v každém náušníku. Každý hovor tak znamená vysoce osobní konverzaci.

Technologie potlačení okolního hluku (ENC) filtruje vnější hluk, když jdete pěšky, jedete vlakem nebo autobusem. Pohodlný režim Mono umožňuje používat jedno sluchátko, abyste šetřili baterii a měli přehled o svém okolí.

Cena a dostupnost

Bezdrátová sluchátka Belkin SoundForm Motion k dostání ve dvou barevných provedeních (černá nebo bíla) u vybraných prodejců a resellerů. Doporučená koncová cena je 968 Kč.

 

Zveřejněno: 29. 02. 2024