Belkin ScreenForce TemperedCurve 2-in-1 spolehlivě ochrání Apple Watch

Společnost Belkin představuje ScreenForce TemperedCurve 2-in-1, kompletní ochranu hodinek Apple Watch. Kryt používá prvotřídní tvrzené sklo a ochrání hodinky před nárazy, pády a poškrábáním, aniž by narušil odezvu nebo čistotu zobrazení u displeje.

Kompletně chrání Apple Watch díky zakřiveným okrajům

Tvrzené sklo je pevnější a odolnější než běžné sklo a poskytuje lepší ochranu proti nárazům, aniž by to bylo na úkor funkčnosti nebo vzhledu. Zakřivený design chrání celou plochu displeje a okraje zařízení.

Přidaná ochrana bočních stran

Přidaný nárazník chrání hrany hodinek před poškrábáním a odřením. Tento odolný materiál je vyroben z polykarbonátu a nabízí vysokou odolnost proti nárazům a poškrábání.

Bezchybná citlivost na dotyk

Hodinky Apple Watch chráněné krytem Belkin ScreenForce TemperedCurve 2-in-1 budou reagovat na dotyk stejně jako v případě původní obrazovky. Ochrana displejů Belkin je navržena a testována tak, aby zachovala jas, ostrost a detaily. Přidaná antimikrobiální úprava chrání před změnou barvy a degradací.

Varianty a barevná provedení:

Belkin ScreenForce TemperedCurve 2-in-1 je k dostání ve třech variantách. Pro Apple Watch řady 9/8/7/6/5/4/SE (41/40 mm) a pro Apple Watch řady 9/8/7/6/5/4/SE (45/44 mm). Obě varianty v provedení černá nebo čirá. A dále také ve variantě určené pro Apple Watch Ultra2/Ultra.

Cena a dostupnost

Kryt Belkin ScreenForce TemperedCurve 2-in-1 je k dostání ve třech variantách. Pro Apple Watch řady 9/8/7/6/5/4/SE (41/40 mm) a pro Apple Watch řady 9/8/7/6/5/4/SE (45/44 mm). Obě varianty v provedení černá nebo čirá. V nabídce je i varianta určená pro Apple Watch Ultra2/Ultra. Doporučená koncová cena je 625 Kč.

Zveřejněno: 28. 05. 2024