Bezdrátový reproduktor se světelnými efekty RAZE Neon

Nový přenosný reproduktor RAZE Neon od značky Niceboy přináší solidní výkon 15 W, spolehlivý přenos zvuku prostřednictvím Bluetooth 5.0 a funkci powerbanky. To vše v těle s futuristickým designem a celou řadu světelných módů, které umocní atmosféru každé party.

Přenosný reproduktor Niceboy RAZE Neon se může pochlubit výkonem 15 W, čistým zvukem a masivními basy – za tím stojí měnič o velikosti 66 mm. Přední panel reproduktoru nabídne LED světelnou show s devíti barevnými režimy. Niceboy RAZE Neon je odolný vůči prachu i vodě, takže odolá spršce z bazénu i deštivému počasí. S tím vším a funkcí True Wireless, se kterou je možné ho propojit s dalším reproduktorem, je za rozumnou cenu ideálním společníkem pro každou party.

Široké možnosti přehrávání a dlouhá výdrž

Přenosný reproduktor RAZE Neon může přehrávat hudbu nejen z telefonu či počítače prostřednictvím Bluetooth ve verzi 5.0, ale také přes audiokabel s 3,5mm jackem, z USB disku nebo z microSD karty. Na jedno nabití vydrží hrát až 12 hodin. Poslouží i jako přenosná powerbanka pro telefon či tablet. V neposlední řadě je s ním možné vyřizovat handsfree telefonní hovory.

Reproduktor Niceboy RAZE Neon pořídíte za 1.199 korun.

Zveřejněno: 03. 11. 2022