Botník, který se sám stará o vaši obuv

Jako revoluci v domácí péči o obuv lze označit inovativní botník LG Styler ShoeCase, který o ni sám pečuje. Toto komplexní řešení vybavené hygienickou technologií TrueSteam, nabízí inovativní a na míru šité skladování obuvi, které pomůže prodloužit životnost oblíbených párů bot.

Mezi generací Z a mileniály vzkvétá kultura sběratelských kolekcí luxusních značkových tenisek z limitovaných edic. Ve společnosti LG se této příležitosti chopili a na základě výzkumu vyvinuli řešení, které by sběratelským teniskám poskytlo náležitou péči a pomohlo co nejdéle uchovat jejich unikátnost. Zároveň se samo stará o údržbu jakéhokoli páru bot z různých materiálů.

Chytrý botník vytváří ideální prostředí pro skladování obuvi, chrání ji před vlhkostí a UV zářením poškozujícím tkaninu. Díky průhledným panelům slouží jako místo pro vystavení oblíbených párů bot, a díky efektnímu 360stupňovému otáčecímu zařízení lze pak tenisky pozorovat ze všech úhlů. Do prostoru se vejde i více párů bot díky modulárnímu designu, který umožňuje skládat až čtyři pouzdra na sebe. Styler ShoeCase využívá osvědčenou technologii TrueSteam, díky které zůstane uložená obuv svěží. Využívá také absorpční vlastnosti zeolitového filtru Zeo-Dry, který pohlcuje vlhkost a pomáhá odstraňovat pachy z obuvi.

Inovativní botník se díky deseti programům stará o péči různých typů obuvi, včetně kožené, semišové nebo sportovní. V závislosti na typu a tkanině obuvi sofistikovaně řídí zapojení TrueSteam. A co víc, je efektivní a dokáže osvěžit až čtyři páry bot za pouhých 37 minut (standardní program). Funkce botníku nikoho jen tak nevyruší, pracuje na zvukové hladině jen pětatřiceti decibelů, což značí velmi tichý chod.

LG Styler ShoeCase se také může pochlubit jedinečnou vícenásobnou pohyblivou tryskou LG Moving Nozzle, která vysušuje vnitřek obuvi a lze snadno nastavit podle výšky každého páru bot. Funkce Dual Care System zajistí čištění více typů obuvi (s různými potřebami péče o tkaniny) současně.

Pro pohodlnější péči o obuv mají uživatelé přístup k řadě služeb prostřednictvím aplikace ThinQ. Ta umožňuje na dálku ovládat a sledovat práci botníku o uskladněné páry bot.

Zveřejněno: 17. 10. 2022