Češi a Slováci vzali skládací telefony Samsung útokem

Samsung hlásí obrovský úspěch předobjednávek nové generace mobilů s ohebným displejem. Čeští a slovenští zákazníci si za pouhých 16 dnů předobjednali skládací telefony Galaxy Z Fold3 5G a Z Flip3 5G v množství, které odpovídá celoročnímu prodeji předchozí generace skládacích zařízení (Galaxy Z Fold2 a Galaxy Z Flip) v roce 2020.

Ještě větší zájem pak Samsung hlásí v oblasti hodinek Galaxy Watch4, kdy se opět předobjednávky téměř rovnají prodejům předchozího modelu Galaxy Watch3 za celý loňský rok. Dnešním dnem začíná běžný prodej všech letních novinek od Samsungu, tedy smartphonů Galaxy Z Fold3 5G, Galaxy Z Flip3 5G, hodinek Galaxy Watch4 a sluchátek Galaxy Buds2.

V případě skládacích telefonů Češi a Slováci dávají o něco více přednost variantě Galaxy Z Flip3 5G před Z Fold3 5G. U Galaxy Z Flip3 5G vítězí menší paměťová varianta 128 GB u Galaxy Z Fold3 5G naopak ta větší, 512 GB.

Začíná běžný prodej

Zákazníci z celého světa měli možnost předobjednat si do 26. srpna 2021 zařízení, která jsou vylepšená ve více ohledech. V obou případech jde o špičkové smartphony s vynikající konstrukční kvalitou a originálními parametry. Třetí generace skládacích přístrojů nabízí vylepšení, jaká majitelé předchozích verzí požadovali – lepší výdrž, šikovnější využití skládací konstrukce a větší odolnost. Galaxy Z Flip3 5G a Z Fold3 5G tak nabízejí nejen originální provedení, ale především zcela nové možnosti při práci, multimediální zábavě či hraní.

Mobilní telefon Galaxy Z Fold3 5G je v České republice dostupný v černé, zelené a stříbrné barvě. Model Galaxy Z Flip3 5G je možné zakoupit v černém, zeleném, fialovém a krémovém provedení.

Galaxy Watch4 je možné koupit si v černé, zelené, růžovo-zlaté nebo stříbrné barvě, model Galaxy Watch4 Classic v barvách černé a stříbrné.

 

 

Zveřejněno: 31. 08. 2021