Chladničky LG na CES 2021: Inovace v oblasti hygieny

Během veletrhu CES, který se začátkem ledna poprvé odehraje jen ve virtuální podobě, představí LG Electronics (LG) nové InstaView Door-in-Door chladničky, které se mohou pochlubit vylepšenými funkcemi a designovými inovacemi pro vyšší pohodlí uživatelů.

Elegantní chladnička je vybavena větším skleněným panelem pro systém InstaView Door-in-Door, zatímco součástí vestavěného dávkovače vody je technologie UVnano pro vyšší úroveň hygieny a technologie rozpoznávání hlasu InstaView posouvá bezdotykové ovládání v kuchyni na zcela novou úroveň.

Systém LG InstaView Door-in-Door, který si zákazníci po celém světě oblíbili kvůli jeho schopnosti zvyšovat pohodlí uživatelů, byl pro rok 2021 dále zdokonalen. LG InstaView osvětlí interiér chladničky pouhým rychlým poklepáním na průhledné sklo, zatímco funkce Door-in-Door snižuje ztráty studeného vzduchu v interiéru tím, že poskytuje pohodlný prostor, díky kterému jsou často používané potraviny snadno po ruce. Nový, více zapuštěný tónovaný skleněný panel chladničky pro rok 2021 doplňuje plochý design nerezové oceli a elegantní estetiku chladničky Seamless InstaView Door-in-Door. A protože je okno InstaView o 23 procent větší než na předchozích modelech, je snadnější než kdy dříve podívat se, co je uvnitř.

Nové chladničky LG InstaView nyní obsahují i technologii LG UVnano, která využívá sílu světla pro snadné a efektivní udržování dávkovače vody na vysoké úrovní hygieny a bez choroboplodných zárodků. Technologie UVnano byla poprvé představena v roce 2017 v nejlepších dávkovačích vody od společnosti LG. UVnano se spouští jednou za hodinu a odstraní až 99,99 procenta bakterií na dávkovači vody v lednici. Pro ještě větší jistotu mohou uživatelé aktivovat funkci UVnano také stisknutím tlačítka.

Chladnička LG InstaView s rozpoznáváním hlasu už získala ocenění CES 2021 Innovation Awards Best of Innovation, protože s ní je čas strávený v kuchyni produktivnější a pohodlnější. Po nákupu už není nutné zápasit s otevřením dveří chladničky s rukama plnýma potravin, protože stačí jednoduše říct „Otevřít dveře chladničky“. Interaktivní hlasová technologie LG také umožňuje požádat ledničku o přehled dnešního kalendáře nebo kontrolu stavu dávkovačů ledu a vody. A s pomocí služby Amazon Dash Replenishment, mohou majitelé chladničky automaticky objednávat spotřební materiál, jako jsou náhradní vodní filtry, jednoduchým propojením účtu Amazon s aplikací LG ThinQ.

Každý nový produkt z řady InstaView obsahuje osvědčené systémy LG LINEARCooling a DoorCooling+, zvyšující svěžest potravin. LINEARCooling minimalizuje kolísání teploty, které je hlavní příčinou znehodnocení potravin. DoorCooling+ současně rovnoměrně chladí celý prostor chladničky distribucí silného proudu vzduchu ze strategicky umístěného větracího otvoru.

Po uvedení v chladničkách InstaView French-Door v minulém roce, přichází technologie LG Craft Icedo Side-by-Side InstaView chladniček pro rok 2021. S pěticentimetrovými, pomalu tajícími ledovými koulemi, vyráběnými systémem LG Craft Ice, budou nápoje vypadat skvěle a zároveň vydrží déle studené.

Produktová řada chladniček LG InstaView pro rok 2021 bude k vidění ve virtuálním stánku společnosti LG na veletrhu CES 2021, který začíná 11. ledna.

 

Zveřejněno: 29. 12. 2020