Chytrá Wi-Fi žárovka, která se přizpůsobí vaší náladě

U nové chytré Wi-Fi žárovky TP-Link Tapo L530E si můžete vybrat z 16 milionů barevných odstínů – a vytvářet si přitom vlastní scénáře osvětlení, které následně využijete podle nálady a příležitosti.

Široké možnosti přizpůsobení

Aktuální potřebě nebo situaci můžete bez problémů přizpůsobit barevný odstín, ale kromě toho i jas nebo teplotu (na úrovni 2500 až 6500 K). Každá situace, která se u vás doma či v kanceláři odehrává, vyžaduje jinou barvu světla, a tedy i jinou atmosféru. Ať už se jedná o přehrávání domácího kina, soustředěnou práci, romantickou večeři, večírek s přáteli nebo hraní na počítači, u Tapo L530E si naprogramujete přesně tu atmosféru, kterou zrovna potřebujete.

Ovládání přes mobilní aplikaci

Veškeré důležité parametry včetně jasu si jednoduše nastavíte v mobilní aplikaci Tapo.  Maximální hodnota jasu činí 806 lumenů, což odpovídá ekvivalentu 60wattové žárovky. Každé z nastavení si samozřejmě přímo v aplikaci jednoduše uložíte a při další podobné příležitosti jej tak můžete použít znova. Kromě výše uvedeného si nastavíte třeba i plán a časovač, díky kterému bude žárovka svítit na úrovni jasu s odstínem světla, které se hodí k vašim pravidelným aktivitám – například spánku a vstávání. Režimy východu a západu slunce pak umožňují automatické zapnutí světla dle vaší časové zóny.

Nastavte si světlo na dálku

Chytrá žárovka TP-Link Tapo L530E spolupracuje i s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa, a tím ovládání ještě zjednodušuje – stačí totiž vyslovit pár jednoduchých příkazů a žárovka se podle toho zachová. Mobilní aplikace samozřejmě umožňuje i rozsvěcení a zhasínání světel na dálku, takže si můžete potřebnou atmosféru připravit již před příchodem domů. Nebo naopak náhodně rozsvěcovat a zhasínat světla v době, kdy jste na dovolené, takže si žádný kolemjdoucí nemůže být jistý, jestli se právě nacházíte doma či nikoliv. I tyto záležitosti lze samozřejmě naprogramovat automaticky.

Klíčové vlastnosti Tapo L530E:

·         Vícebarevná – snadno navrhujte scénáře pro svou každodenní rutinu nebo aktivity přizpůsobením jasu, teploty světla a barev – s výběrem ze 16 000 000 odstínů.

·         Ekvivalent 60 W – LED žárovka produkuje bílý jas až 806 lumenů a má rozsah stmívání od 1 % do 100 %.

·         Nastavení pro vaše pohodlí – našli jste své oblíbené osvětlení pro sledování filmů? Uložte jej jako volbu, kterou si můžete jednoduše vybrat pro budoucí filmové noci.

·         Časový plán a časovač – vytvořte si pravidelný plán pro zapnutí/vypnutí s nastaveným jasem či barvami.

·         Režimy východu a západu slunce – automaticky aktivujte své světlo podle časového pásma.

·         Nevyžaduje se žádný rozbočovač – připojte světlo L530E k domácí wifi síti, a poté je vše nastaveno.

·         Ovládání hlasem – změňte osvětlení pomocí hlasových příkazů, protože Tapo spolupracuje s Amazon Alexa a Google Assistant.

·         Dálkové ovládání – vyjměte telefon z kapsy a otevřete aplikaci Tapo pro dálkové ovládání světla.

·         Režim v nepřítomnosti – automaticky simulujte, že je někdo doma, abyste vyděsili případné nežádoucí návštěvníky.

·         Obnovení posledního nastavení – žárovka se automaticky vrátí do předchozího stavu před vypnutím.

Zveřejněno: 14. 12. 2020