Doogee představuje U7 KID, šikovný malý tablet pro šikovné malé uživatele

Malý, lehký a cenově dostupný tablet z dílny Doogee je určený těm nejmenším uživatelům, kterým poskytne spoustu zábavy a rozvoje dovedností v bezpečném prostředí.

Společnost Doogee uvedla na trh tablet Doogee U7 KID, který je svým vzhledem i výbavou určený těm nejmenším uživatelům. Novinka poslouží jako ideální zařízení pro první krůčky do světa elektroniky a svým uživatelům nabídne spoustu zábavy i intuitivního rozvoje dovedností prostřednictvím předinstalovaných aplikací.

Doogee U7 KID má velmi kompaktní rozměry se sedmipalcovou úhlopříčkou displeje a je dodáván v bytelném hypoalergenním silikonovém pouzdru, které jej ochrání před drobnými pády a nárazy, jež ho v rukou malého uživatele nejspíš neminou. Pouzdro má na zadní straně motiv kočičky, který slouží jako dekorace, ale zároveň důmyslně skrývá výklopný stojánek.

Tablet chrání své uživatele prostřednictvím nízké hladiny vyzařovaného modrého světla s certifikací TÜV SÜD a také skrze integrované nástroje rodičovské kontroly, které umožnují jednoduše nastavit mantinely jeho používání.

Součástí softwarové výbavy je široká paleta zábavních a vzdělávacích aplikací, které pomohou rozvíjet dovednosti malého uživatele prostřednictvím her a dalších aktivit včetně psaní a kreslení. Potenciál tabletu lze plně využít prostřednictvím kapacitního stylusu, který je dostupný jako volitelné příslušenství.

Doogee U7 KID má s ohledem na svůj účel odlehčenou hardwarovou výbavu. Úspornému procesoru MediaTek Dimensity MT6580 sekunduje 2GB operační paměť s možností virtuálního rozšíření o další 2 GB, úložiště má kapacitu 32 GB, které však lze posílit až o 1TB paměťovou kartu, a o solidní výdrž na jedno nabití se postará 3400mAh baterie.

Dostupnost a cena

Doogee U7 KID je na českém a slovenském trhu dostupný v modrém a růžovém provedení za doporučenou maloobchodní cenu 1.590 Kč / 61,90 €.

Zveřejněno: 29. 02. 2024