Electrolux představil novou řadu tyčových vysavačů pro snadný každodenní úklid

Aby vás pravidelné udržování čistoty domova stálo co nejméně úsilí a času, přinášíme vám tip na novou řadu ultralehkých tyčových vysavačů Electrolux 700, s jejichž pomocí bude každodenní úklid hračkou. Kromě nízké hmotnosti nabízí silný sací výkon a díky kompaktnímu designu i vynikající ergonomické zpracování pro snadný úklid bez námahy. Je také uvědomělou volbou s ohledem na životní prostředí, protože 60 % plastů použitých při výrobě pochází z recyklovaných zdrojů.

Díky promyšlenému designu a vysoce kvalitní hliníkové sací trubici váží modely tyčových vysavačů Electrolux 700 včetně univerzální podlahové hubice pouhých 2,2 kg a jsou tak velmi lehké do ruky.

Nová řada tyčových vysavačů Electrolux 700 zahrnuje celkem čtyři nové modely. Dva modely Electrolux 700 Hygienic ve verzi Allergy v bílé barvě s hubicí BedProPowerUV+ na alergeny a další mikročástice v domácnosti a v provedení Wet v modré barvě s hubicí PowerPro mop pro mokré čištění. Model Electrolux 700 Ultimate v denimově modré barvě poskytuje výjimečnou sílu sání na tvrdých podlahách a kobercích a je určený pro všestranný úklid různých povrchů ve vaší domácnosti. Model Electrolux 700 Animal ve světle šedé barvě je vybaven výkonnou motorizovanou hubicí PetPro+, hodící se pro odstraňování zvířecích chlupů z čalouněných povrchů.

Nové modely se silným výkonem a snadnou ovladatelností

Nízká hmotnost, snadné používání a vysoký výkon jsou ta nejdůležitější kritéria, která od nových modelů tyčových vysavačů řady Electrolux 700 můžete očekávat. Stále více lidí dává při každodenním úklidu přednost právě tyčovým vysavačům, které jsou po ruce kdykoli je potřebujete a zároveň vynikají snadnou ovladatelností a vysokým sacím výkonem. Pokud si tedy do rodiny pořídíte nového tyčového pomocníka Electrolux 700, můžete se spolehnout na nejlepší čisticí výkon ve své kategorii. Nový vysavač vám maximálně usnadní práci a díky ergonomickému designu s ním při vysávání můžete snadno manévrovat. Výkonný vysokootáčkový motor si poradí s veškerými druhy podlah a vy si tak můžete vychutnat plynulý přechod z dlaždic na dřevěné podlahy i koberce, které rychle zbaví prachu a nečistot. O nic se nemusíte starat. Inteligentní automatický režim totiž upravuje sací výkon v závislosti na typu povrchu, čímž optimalizuje také spotřebu energie.

Dokonalým expertem v péči o podlahu je hubice PowerPro multi-surface, která funguje na všech typech povrchů. Dokáže účinně zachytit vše od jemného prachu až po částice větších rozměrů a díky integrovanému LED osvětlení vám pomůže odhalit prach i pod nábytkem a v tmavých koutech.

Dopřejte si více času na úklid s výkonnou baterií

Tyčové vysavače řady 700 vám umožní pracovat déle, abyste na jedno nabití zvládli bez přestávky uklidit celý byt. Nově navržený akumulátor poskytuje vylepšenou výdrž pro delší vysávání, a to až 40 minut v základním režimu, v případě použití pouze ruční jednotky dokonce až 50 minut (sání nastavené na minimum) na jedno nabití. Články lithium-iontové vyměnitelné baterie mají větší kapacitu při zachování nízké hmotnosti a díky jejich vysoké kvalitě mají zároveň lepší tepelné vlastnosti. Proto se nepřehřívají tak rychle a umožňují delší provoz, zejména v turbo režimu. Na ovládacím displeji můžete kontrolovat úroveň jejich nabití a zároveň sledovat tipy a informace třeba o údržbě filtrů. Všechny hlavní funkce ovládání máte přehledně umístěny na intuitivním displeji, který vám umožní ovládání jedním prstem. Dokonce i pro uvolnění nádobky na prach a její jednoduché vyprázdnění vám bude stačit jediné tlačítko.

Výkonná filtrace pro vaše zdraví a pohodlí

Důležitou součástí úklidu je i čistota vzduchu ve vašem domově. S výkonnou 5stupňovou filtrací se můžete spolehnout, že dokáže zachytit až 99,9 % prachových částic, které by se jinak uvolnily z vysavače zpět do okolního vzduchu. Kompletní sada filtrů zajistí, že váš vysavač bude pracovat s tím nejlepším možným výkonem a zajistí vám tak spokojenější a zdravější domov.

Zveřejněno: 17. 05. 2023